Čierny deň spravodlivosti

Včera 31. augusta 2021 som čítal samé neuveriteľné správy. 31. august je čiernym dňom spravodlivosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Možno nie až tak neuveriteľné, ako skôr správy, ktorým nechcem uveriť. Správy ktoré som nikdy nechcel počuť. GP Trnka vydláždil cestu, po ktorej dnes už definitívne a bez zaváhania vykračuje nový GP. Rušia sa dôvodné stíhania oligarchov bez súdu. Odsúdená je obeť mafie. Čo nás po dnešku ešte čaká? Bude sa pokračovař v rušení obvinení? Budú žalovaní a odsúdení svedkovia? Ak sa niekto bude brániť mafii, tak ho správny prokurátor obžaluje a správny súd odsúdi za ohováranie? To čo sa včera stalo, je účinná prevencia, aby si to v budúcnosti dobre rozmysleli všetci svedkovia aj všetky obete. Včerajším dňom je presadená omerta.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Za minulej vlády mafia tak prerástla do štátnej moci, že ju tak ľahko odtiaľ nedostaneme. Pravdepodobne sa to úplne nepodarí nikdy. Vždy sa nájde nejaký zabudnutý korienok. A burina má dokonalú schopnosť regenerácie. Po voľbách sa pristrihlo pár byliek tejto nezničiteľnej buriny. Zrejme ani nie tých najhlavnejších. Len pár síce viditeľných výhonkov, ale menej významných. Včerajšok je signálom, že burina mafiánskeho štátu hojí utržené škrabance a vracia sa v plnej sile. Že stále ovláda štát a len tak ľahko sa nevzdá.

Za bývalej vlády sa mafia rozmohla v nebývalej miere. Terajšia vláda sa síce pokúša, ale nie je schopná účinne bojovať proti mafii. Časť koaličných poslancov mafii otvára dvere a pre druhú časť to nie je až tak dôležité. Pre tú druhú časť je dôležitejšie náboženstvo v zákonoch. Mafia im nevadí a v hodnotových otázkach majú prienik s fašistami. Ten zvyšok poslancov nemá dosť síl.

SkryťVypnúť reklamu

Smutný obraz nášho parlamentu. Smutný obraz našej spoločnosti. Pretože do parlamentu sme si zvolili my sami hochštaplerov, mafiánov, fašistov aj náboženských fanatikov. Nikto nám ich tam nenasadil. My národ slovenský sme si ich zvolili. Neviem kedy a či vôbec niekedy sa spamätáme. Som v tomto dosť skeptický.

Ľuboš Dobrota

Ľuboš Dobrota

Bloger 
  • Počet článkov:  44
  •  | 
  • Páči sa:  617x

Vzdelaním aj srdcom geológ, zlatokop, učiteľ ryžovania zlata so záujmom o históriu ale aj o všeličo iné. Zoznam autorových rubrík:  Zlato a westernSpoločnosťNeznáme SlovenskoSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

69 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu