Nechápem čo tým...

...vysielateľ filmového kanálu Hallmark channel myslí a sleduje, keď vo vysielaní programu cez UPC - Slovensko cez prerušenia filmov vysiela reklamy po maďarsky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (35)
Obrázok blogu
(zdroj: Internet)

Určite nevysiela slovenské reklamy vo vysielaní v Maďarsku. Neviem, aký je jeho zámer, ale určite si nikto po zhliadnutí reklamy na omáčky, polievky a prášky na pranie nesadne do auta a urýchlene si tento tovar pôjde kúpiť k susedom.

Veď nie je isté, že si ho pôjde kúpiť doma.

Ale nie v tom vidím problém. Problémom môže byť, ak je to naschvál. Neverím totiž, že by nemali poradcov a nevedeli, že vysielajú reklamu v jazyku, ktorý nie je v danej krajine úradný, alebo mu značná časť divákov vôbec nerozumie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Alebo je to vysielanie určené pre maďarskú menšinu a potom nechápem prečo vysielajú filmy po slovensky a česky, keď väčšina menšiny jej nerozumie, alebo nechce rozumieť.

Dokáže mi niekto vysvetliť, prečo sa to deje? Písal som aj do UPC, no zatiaľ som nedostal odpoveď. alebo je to všetko len náhoda...alebo je to na truc, že máme vo vláde aj SNS... Alebo niekomu vyhovuje rozoštvávať ľudí medzi sebou...Neviem...Pravda by ma zaujímala, možno aj Vás..

Ps. Po maďarsky rozumiem, býval som voľakedy v Komárne a nemal som nikdy jazykový problém, jedná sa mi len o princíp a vyváženosť...

Luboš "El-Bosko" Minárik

Luboš "El-Bosko" Minárik

Bloger 
  • Počet článkov:  101
  •  | 
  • Páči sa:  0x

...človek, ktorý si všíma život okolo sebaa pokúsi sa skladať čriepky do celku, vidí a počuje, počká a pokúsi sa o tom napísať...či sa mubude dariť - uvidíte - posúdite - dáte vedieť... Zoznam autorových rubrík:  Priniesol sám život...Môj názor - neberte mi ho...Toto som videl - zažil...Spomienky - ako také...O nás - o vás...Úvahy a zamyslenia...Psí pohľad na životRodinaSpoločnosťNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu