Ako je to skutočne medzi premiérom, Janou a Modrým z neba

Statočný to divák, čo sa odhodlal pozrieť drámu v Modrom z neba, kde sa premiér rozhodol pomôcť bezvlasej mamke dvoch detí Jane. Mne stačili upútavky na to, aby som na chvíľu onemela.  Pani Janu poznám.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (192)

Nedávno som mala v rukách jej žiadosť o pomoc. Samozrejme sme ju hneď prijali. 7 rokov ťaháme tisíce ľudí ako je ona z dna, na ktoré prepadli cez kruté sito vládnych priorít. Padli na dno aj so svojimi deťmi. Neriešia či prežijú rakovinu. Riešia či prežijú zimu. Nemajú na jogurty. Nekúpia si pomaranč. Deti s nádorom majú v izbe v zime 15 stupňov.

To nič, že poctivo pracovali ako napríklad Igor, otec dvoch malých detí

Obrázok blogu

štát im veru nepomôže, tak ako nepomohol ani Beáte s dvoma deťmi

Obrázok blogu

Takých ľudí sú tisíce. Janka v Modrom z neba je len príkladom tragickosti tejto krajiny. No je tu aj niečo pozitívne. Viac ako stodvadsaťtisíc ľudí každý mesiac zaplatí štátu dane, odvody a aj tak sa ešte rozhodne poslať peniaze k nám a zahojiť bolestivé rany, ktoré štát svojou ľahostajnosťou spôsobil. Jane a jej synom sme vďaka nim okamžite dokázali navýšiť mesačný príjem o +- 120 eur. Nemusela chodiť od dverí k dverám. Nemusela bojovať s neochotou úradov. Nemusela čakať mesiace. A čo je hlavné, nemuseli sme ju vidieť v žiadnej televíznej relácii ako premiér, aby sme jej pomohli!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Toto je rozdiel medzi Dobrým anjelom, slušnými ľuďmi a vládou Slovenskej republiky. My vďaka dobrým a slušným ľuďom konáme. Spoločne sa snažíme eliminovať škody, ktoré politici a vláda na ľudskej duši aj zdraví napáchali.

Namiesto vreckoviek ste si, milí diváci, mali dnes vziať k televízoru niečo na žalúdok.

Ľudmila Kolesárová

Ľudmila Kolesárová

Bloger 
  • Počet článkov:  54
  •  | 
  • Páči sa:  6x

Absolvent školy života v n.o. DOBRÝ ANJEL . Podtatranský kreatívec. Mama dvoch vlastných detí a veľkého množstva nevlastných.Prvočíslo. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu