Nastal deň "B"

Písmo: A- | A+

Ubehol už veľmi dlhý čas a doteraz skoro žiaden môj priateľ nevedel čo chystám. Bola to len veľmi malá skupinka ľudí, spočítam ich na jednej ruke, ktorí mali možnosť nazrieť do pozadia môjho súkromia. Dusil som to v sebe vyše 5 mesiacov, kým sme sa dostali tam, kde sme teraz. A tak dnes nastal deň “B”. Je to deň, kedy môj projekt, konkrétnejšie mobilná aplikácia BINGOOOOOOO … nie nie, len 3 ó takže BINGOOO zazrela svetlo sveta. Píše sa 9.október, čas 7:36 kedy som konečne nahral aplikáciu na google play (ešte to chvíľu potrvá, ale keď zverejním tento článok aplikácia bude na stiahnutie TU). Samozrejme tu nekončíme a v priebehu mesiaca sa môžu tešiť aj jabĺčkovci, takže aj ja .

Keďže nikto netuší o čo tu ide tak vám to v krátkosti popíšem.

Bingooo.eu
Bingooo.eu 

Prečo názov BINGOOO?

Spýtajte sa mojej priateľky Katky, ktorá tento skvelý názov vymyslela. Ale nie, jasné že viem prečo. Totiž slovo bingo predpokladám, že u každého ako aj u mňa evokuje radosť a šťastie. A keďže s touto aplikáciou môžete ušetriť svoje ťažko zarobené peniaze, tak práve BINGOOO spôsobuje pocit šťastia a radosti Keď už sme pri tom názve, tak hneď opodstatním aj tie tri ÓÓÓ , je totiž veľká šanca že to bude veľa ľudí zaujímať prečo sú práve tri. Prve Óóó naznačuje tri výstižne slova ktoré definujú túto aplikáciu: napätie, šťastie a jednoduchosť K získaniu zľavy je potrebné vykonať tri jednoduché kroky a to vystihuje druhé óÓó . A to tretie je len tak do počtu ale nie, práve naopak, to tretie óóÓ spôsobuje najväčšiu radosť a šťastie, lebo u každého nášho partnera máte k dispozícii až tri zľavy.

A ktorú teda dostanem?

“Tak keďže sa dlho poznáme, tak tú najvyššiu”. Tak toto v našej aplikácii nečakajte, keďže aplikácia vyberie každému zľavu náhodne. Od dnes sa teda s aplikáciou BINGOOO nestretnete s “rodinkárstvom”. Jediné čo tu rozhoduje je len dávka šťastia, ktorú momentálne máte. A aby som to na záver zhrnul. Chcem Vás všetkých mojich priateľov a užívateľov tejto aplikácie poprosiť, pomôžte nám vytvoriť čo najväčšie prostredie, vyplňte v aplikácii podnik, ktorý by ste radi uvideli v našej aplikácii a my spravíme maximum preto aby tam bol. Totiž keď budeme mať odporúčania na podniky od Vás, ktorí im nosíte peniaze, tak to dokážeme oveľa rýchlejšie. Ešte raz ďakujem a sťahujte zatiaľ na android TU.
Želám Vám aby boli Vaše zľavy čo najvyššie a nezabúdajte, že platí:

” našťastie ide len o šťastie”

Skryť Zatvoriť reklamu