Pozvánka

Dni Dobrovoľníctva sú v plnom prúde. Taktiež aj my s mojou dobrovoľníckou skupinou Naša Petržalka sa zapájame na Dni Dobrovoľníctva. Prídte podporiť nás svojou prácou.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V nedeľu 23.9.2012 máme upratovaciu akciu pri škole černyševského 8 ( Bratislava- Petržalka 85101). Budeme upratovať sídliska na černyševského a Fraského ulici. Taktiež aj nejaké detské ihriská na okolí a celkovo okolie našej školy do ktorej školy chodím. Určite by sme chceli urobiť radosť ked prídu deti v pondelok do školy a uvidia poriadok a nie ako teraz v šírom okolí neporiadokm a odpadky.

ZRAZ: 13:30 pred školou Černyševského 8 neďaľeko je obchod Billa a TPD.

Budeme upratovať do 15:30 akcia sa môže natiahnuť max 15 min. záleží podľa toho koľko ľudí príde a ako rýchlo nám to pôjde.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vrecia máme a taktiež aj rukavice ale ak by ste chceli môžte pokojne doniesť na akciu nejaké vrecia alebo svoje rukavice na, ktoré ste zvyknutí.

Budeme veľmi radi ak prídete a dáte vedieť svojim kamarátom o tejto akcii. Lebo prírode trbea pomáhať a raz začas nezaškodí prísť na dve hodiny a urobiť dobrú vec. Príroda nám za to dáva veľa ak urobme pre nu to isté a dajme jej priestor žiť v čistote. Taktiež by sa nám nepáčilo žiť v neporiadku doma. Urobme tento víkend dobrú vec a podme dokázať ľudom, ktorý teraz čítajú tento blog a vravia ježiš prečo ja mám ist upratovať. Ukážme všetkým, že nám to nie je jedno!!

Skryť Vypnúť reklamu

Facebook- Naša Petržalka

www.upratovanie.wordpress.com

email: eror.lukas@azet.sk

Dakujeme všetkým.

Lukáško Chovan

Lukáško Chovan

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Volám sa Lukáš Chovan, mám dvanásť rokov. Mám neformálnu skupinu Naša Petržalka, ktorá upratuje po nelahostajních ľudoch odpadky. Sme dobrovolnícka skupina, ktorá pomáha životnému prostrediu. Zoznam autorových rubrík:  životné prostredieSvetBratislavaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu