WTC: Pravda či lož?

Momentalne nas caka obdobie, ked sa na nas priruti rovno trojica filmov zaoberajuca sa utokmi na USA: United 93, Flight 93 a World Trade Center. Sice som zatial ani jeden zo spomenutych nevidel, no dnes mi doslo mailom toto:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Momentalne nas caka obdobie, ked sa na nas priruti rovno trojica filmov zaoberajuca sa utokmi na USA: United 93, Flight 93 a World Trade Center.
Sice som zatial ani jeden zo spomenutych nevidel, no dnes mi doslo mailom toto:


(Pred-upozornenie: distribuovanie a kopírovanie dokumentárneho filmu, ktorý nájdete v tomto poste je plne legálne, povolené, dokonca aj odporúčané jeho tvorcami a autormi. Jeho sťahovaním sa nedopustíte žiadneho protizákonného činu.)

Všetci poznáme "oficiálny príbeh". Teroristi na čele s Bin Ládinom zorganizovali najväčší útok na americkú pôdu od bombardovania Pearl Harbor.
Ale...
Čo ak 757 nenarazil do Pentagonu?
Čo ak Let 93 nikdy nepadol pri Shanksville?
Čo ak Dvojičky nepadli vďaka ohňu?

Všetko to je klamstvo...
Štyri roky po 11. septembri má americký ľud viac otázok ako odpovedí. Tento výnimočný dokument zachádza pod povrch oficiálnej verzie udalostí 9/11, aby presvedčivo ukázal, že niektorí činitelia americkej vlády nielen o útokoch dopredu vedeli, ale že sú do nich dokonca priamo zapojení a nesú zodpovednosť za smrť viac ako 3000 amerických občanov.

- vedeli ste, že lietadlo pri Pentagone sa nikdy nenašlo?
- vedeli ste, že škoda spôsobená na Pentagone sa vôbec nezhoduje s "boeingom", ktorý tam "narazil"?
- vedeli ste, že do WTC boli týždeň pred touto katastrofou uložené bomby?
- vedeli ste, že priznanie Bin Ladina bolo sfalšované?

... ak vás toto všetko zaujíma, pozrite si tento perfektný, dvojhodinový dokument plný šokujúcich dôkazov, ktoré presvedčivo dokazujú, že celá táto katastrofa bola naplánovaná a vykonaná vládou USA. link naň vám môžem poslať mailom. P.S.: Tento dokument je v anglictine, pricom obsahuje ceske titulky.
___________________________

Na ukážku pár dôkazov z tohto dokumentu:

Podľa FBI web stránky, Osama bin Ladin je ľavák. Zatiaľčo v jeho video páske s 'priznaním' sa podpisuje pravou rukou, rovnako ako na pravej ruky nosí zlatý prsteň, čo je zakázané islamským zákonom.

Vláda tvrdí, že čierne skrinky z lietadiel sa nenašli, odôvodnili to tak, že zhoreli v požiari, ktorý vytvorila explózia. Taktiež tvrdia, že našli pas jedného z cestujúcich. Ako mohli skrinky zhorieť, a pas nie?

Obe WTC padli voľným pádom, presne za 10 sekúnd. Vláda tvrdí, že padli pre požiar, ktorý bol spôsobený lietadlami, v horných častiach budov. Tento požiar z vrchu budov by nikdy nespôsobil voľný pad oboch budov, kedže nižsie časti neboli vôbec poškodené.

... je toho strašne veľa, toto nie je ani 1% filmu. Tešte sa!


Lukáš Valent

Lukáš Valent

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som úplne normálny človek čo rád píše a niešo rád pikrášluje aby to bolo zaujímavejšie a možno aj niekedy menej bolestne. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu