Od STV - ČT cez Markízu - Novu po M77

Kauza M77 versus občania SR a ČR naberá na obrátkach. Reč je o firme z Luxemburgu, ktorá sa dostala k údajom kariet CS Link, Skylink. Na kartách sú manipulované zápisy a ich majitelia sú už dlhé mesiace doslova teroristickým spôsobom vydieraní, zastrašovaní. Ak nezaplatia do 31.8.2012 servisný poplatok tzv. SERPO, M77 im hrozí vypnutím televízií pod štátnou licenciou. Ako je to možné, čo robí štát, čo robia úrady a prečo to občania tolerujú ?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Vyplýva to z mafiánštiny spoločenského zriadenia v SR a ČR, ktorá si tu pod pláštikom demokracie a EU bahní ako prasa.

Začalo to ešte na sklonku totality, komunistickí papaláši a ich prisluhovači nevedeli čo s nakradnutým majetkom a peniazmi.

Zamatová revolúcia ich povzbudila a oni ako veselo obrodená mafia obsadili kľúčové pozície v novej "demokracii ".

Aby sa každému ušiel čo najväčší kus koláča, zdvojnásobili si štátne funkcie a začali hrať televízne hry s národmi na brehoch Moravy.

Vymyslel sa "duálny systém", kde štátnu televíziu STV a ČT nikto nekontroluje, sú to super" práčky" na miliardy, ich obsah je špinavý, občan to zo zákona platiť musí.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

TV Markíza a Nova dostali licencie do daru a vyzerali oproti tým štátnym" zafúľancom " ako závan jari, lenže ich plán bola nová totalita typu " my, blbý štát a nikto iný ".

A veru darilo sa, štátne televízie sa "dojili" jedna radosť, vyrábali čo najblbšie predražené programy, len aby sledovanosť "súkromných" TV rástla do nebies.

Biznis fungoval, štátne TV od občana dostali čo chceli, súkromné TV blokovali licencie, reklamný priestor a sem-tam sa o ne pobila ďalšia mafia a pár miliárd zarobili navyše za pomoci akože licenčnej chyby úradníkov.

Markíza a Nova silou mediálneho trhu začali diktovať a ďalšie TV nemohli prekonať raz nedostatok frekvencií a potom hlavne sprivatizovanú politickú vôľu licenčných rád.

Závan demokracie z EÚ a štátom financované satelitné vysielanie veci pomohlo odblokovať a štáty museli začať prideľovať licencie ďalším TV.

V tej dobe už bol mediálny reklamný koláč presne pokrájaný v réžii záujmových skupiniek a noví hráči mohli bojovať len o omrvinky.

Divákom televízny cirkus " liezol krkom ", mediálnej mafii sa omrvinky málili a preto v honbe za novými zdrojmi vymysleli ďalší kšeft.

Prachy z koncesií a reklamy už boli isté, politická previazanosť fungovala dokonale, hľadali sa nové zdroje.

Pri satelitnom vysielaní vznikol menší kšeft, kde štát bez kontroly a súkromné TV popri nich zaplatili za dopravu signálu k užívateľom.

To ale nebolo pravé orechové, keďže satelit začalo sledovať príliš mnoho divákov cez CS Link a Skylink a ich majitelia zo zákona museli garantovať príjem licencovaných TV natrvalo a grátis.

Satelitné vysielanie navyše garantovalo signál všade v EÚ, každému, slobodne, okamžite a v obrovskom množstve programov a toto sa mafii nehodilo.

Vymysleli preto fintu v podobe M77, ktorá akože kúpi CS Link a Skylink a bude sa tváriť, že licencované programy budú naďalej grátis a biznis bude s platenými programami.

Super biznis však môže byť len taký, ktorý je štátom a občanmi nekontrolovateľný a tým je tzv. DVB-T vysielanie.

Zapnete vysielač, vysielate kade-tade do lesa, do prírody, otravujete tým ekológiu, ťažké prachy od štátu máte, hoci ľudia signál nemajú.

Vy ale potrebujete nejakých ďalších divákov, aby ste mali alibi na kšeft s rozširovaním DVB - T.

No a tu je liekom M77.

To akože zistí, že biznis s platenými programami nefunguje, pravda je, že ľudia ich nechcú, keďže sú predražené.

Vymyslí sa SERPO, čo je dvojnásobný super kšeft, časť otrávených ľudí presmeruje k DVB-T a zároveň prináša nekontrolovateľné prachy od vystrašených dôchodcov.

S takýmito peniazmi sa potom dajú robiť zázraky.

M77 nikto nikdy nevidel, médiá sú ale plné ich somarín z internetu a tie potom mienkotvorné médiá rozvinú v snahe udržať ľudí v chaose.

Chlapík vydávajúci sa za M77 Vám napríklad bude oficiálne tvrdiť, že oni veru v SR a v ČR neprevádzkujú žiadne služby.

Zrejme iba tak na diaľku skúšajú blokovať karty "nešťastníkov".

Štátne úrady v SR a ČR už začínajú preverovať existenciu M77.

Napriek tomu niektorí úradníci tvrdia, že ktokoľvek môže v rámci slobody trhu zaviesť SERPO a teda poplatok aký sa mu len zachce, bez nutnosti zadefinovať jeho podstatu.

Čo možno urobiť s takýmito úradníkmi ?!

Asi nič, ak totiž navrhnete defenestráciu, budete za teroristu, ak ale zarobíte milióny vydieraním dôchodcov, budete úspešným podnikateľom s účtom v Luxemburgu.Ing. Ján Luterán publicista

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu