Alkohol na Slovensku nech je ako vo Švédsku, pod kontrolou!

Alkohol je droga sama osebe. O tom by vedeli Slováci rozprávať, kto v stave opitosti prišiel o majetky i o rozum.  Dennodenne nám ľudia kapú per partes potichu nenápadne pri alkoautonehodách, alebo len tak po jednom človeku a to sa neráta. Alkohol pančovaný metylom  v ČR vyvolal tragédiu a štát zaviedol prohibíciu. Zaujímavé na celej veci je to, prečo sa nikto nezaberá príčinami kvôli čomu ľudiu tú "špinu" konzumovali. Hlavným dôvodom je pre pijanov nižšia cena a pre mafiánov veľký zisk. Všetci boli doteraz spokojní. Štát z alkoholu zarobil na spotrebnej dani dosť pre dobré štatistické čísla, mafia zarobila na čiernom alkohole ešte viac a všetci opití drogou, peniazmi i mocou boli svojim spôsobom uspokojení.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)

Toto fungovalo celé roky, všetci o tom dobre vedeli, všetkým to vyhovovalo, okrem občanov, keďže tí sú v ČR i SR len nuly, maximálne štatistické číslo. Musel to byť šialenec, ktorý primiešať do alkoholu toľko svinstva až z toho vznikla tragédia a štatistika štátu bola nútená vykázať abnormalitu oproti bežnému stavu. Česi stopli predaj alkoholu celoplošne a je vidieť, že národ to bez problémov vydržal. Dám im aj Slovensku jednu radu, sme v EÚ, tak sa učme od lepších. Zoberte si také Švédsko. Pivo a víno do obsahu 5% a nič viac sa môže v bežnom obchode nakupovať iba na občiansky preukaz od 20 rokov. Každý iný alkohol si môžete zakúpiť iba v špeciálnych štátnych predajniach od 10.00 do 18.00, v sobotu od 10.00 do 13.00, v nedeľu je zatvorené! To je všetko, urobme to tiež a potom nebudeme musieť Švédom závidieť ich životnú úroveň, ušetríme na životoch i na zdravotných poisťovniach.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu