Chcú revolúciu, nie nežnú a hlavne z gauča. Gorila, neboj sa!

Burcujú ľudí na internete, odmietajú nákup predražených pohonných hmôt a veria, že Skylink M77 všetko čo povie, nedodrží. Ani za mak sa tým mladým nečudujem. Komu môžu veriť v tomto svete prešpikovanom klamstvami? Hoci, zdravá rebélia je motorom budúcnosti národa. V tom problém nevidím. Problém je vo vyváženosti systému. Mladí musia prejavovať so všetkým nespokojnosť, popritom však nenápadne pozorujú a ako špongia nasávajú všetko pozitívne v spoločnosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

No a ako je na tom to naše Slovensko? Majú tí mladí čo nasávať, pravda okrem barov? Zle je. Univerzít ako maku v každej Hornej Dolnej a ich úroveň ako v najhlbšej doline. Múdrosť dôležitá nie je, školy potrebujú počty, od počtov sú peniaze a prelietaví profesori zhrabnú bakšiš a utekajú za ďalším kšeftom. Takto nám tých študentov len ohlúpia a my starí sa už žiadnej revolúcie nedočkáme. A bolo by treba, najlepšie ihneď. Nič ale nehrozí. Každý sedí pri počítači a kliká za revolúciu. Parlament i vláda sú už dávno defenestrované, len keď treba dvihnúť zadok z gauča obývačky, nikto sa ani nepohne. Gorila, M77, naftárska loby, pilulková loby a ani Vy chlapci stranícki zľava doprava strach mať nemusíte. Jeden povedal, že ľud sa pohne iba vtedy, keď mu zoberiete chlieb a hry. No a to Vy mafiáni dobre viete a prefíkane to celé režírujete. Keď bude treba, chlieb rozdáte ako zo svojho a o hry sa už postarajú divadelníci v parlamente.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu