Gadžovia kontra Rómovia vyhrávajú a čo my obyčajní ľudia?!

Rómovia majú na Slovensku obrovskú verbálnu a finančnú podporu. Aj v štátnom rozpočte 2012 sa im venuje ako etniku nevídaný priestor. Úrad vlády tam má dokonca vyčlenenú špeciálnu kapitolu 06P0202 pod neuveriteľným názvom " Potreby rómskej komunity ". Byť Rómom, aj ich rovno žalujem. Popri tom, akí sú neslušní, alebo neskúsení, aspoň to tam priamo napísali. To taký Štatistický úrad s rozpočtom  takmer 20 miliónov eur ten to má už riadne poschovávané, čo sa Rómov týka. Ten za naše prachy vypracoval Prognózu vývoja rómskeho obyvateľstva v SR do roku 2025. Nemá význam komentovať obsah, prečítajte si. Komentovať treba reálny stav.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Prečo majú niektorí Gadžovia roky rokúce z Rómov ohromný biznis a prečo niektorí Rómovia vyrábajú doslova peklo obyčajným ľuďom na Slovensku?! Hlavným dôvodom je obrovská kopa peňazí a k tomu prilepený biznis finančný, mediálny a politický. Ak sa tieto putá neprerušia, veci budú pokračovať tak ako doteraz len s omnoho horším scenárom vývoja. A to ani nechcem od Štatistického úradu žiadnu odmenu za svoju prognózu. Gadžovia extrémisti získajú obrovský vplyv a Rómovia extrémisti rovnako. No a my obyčajní ľudia čo budeme robiť ? Jedni sa budú modliť, aby ich obišli zďaleka extrémistickí Rómovia a iní sa budú modliť, aby ich nenavštívili extrémistickí Gadžovia. Modlenie pomáha, ale radšej budeme fandiť pánom Pollák, Matovič a OĽaNO. Konajte vo veci razantne a úplne inak ako všetci doteraz a hlavne nezabudnite na satelitný program, ktorý by ukazoval pravdu neskreslene a slobodne aj o Gadžoch a Rómoch. Až vtedy sa veci pohnú správnym smerom. Inak si Vás mediálna a finančná mafia pekne podá a potopí.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu