Jano, Igor, Béla, Pali, Rišo bolo by načase ľuďom čosi vrátiť.

Politická scéna Slovenska je jasná. Na jednej strane Robo a na druhej strane Jano, Igor, Béla, Pali a Rišo. Nazývam ich familiárne krstnými menami. Pred voľbami sa nám vtierajú do priazne, vyhľadávajú nás, pomaly by nám aj do obývačky vliezli. A my sa vždy necháme ukecať a ideme voliť. A tým pádom sme spoluzodpovednými. Roba som nevolil a preto od neho nič špeciálneho neočakávam. Volil som Igora, kvôli tomu, že umožnil dostať do parlamentu nezávislé osobnosti. To je všetko. Dal som im hlas, dokonca som sa osobne omnoho viac angažoval za ich úspech ako inokedy. Dostali sa do parlamentu, bol to úspech, ale to nie je všetko. OĽaNO získalo 5 miliónov eur, čo je 1,25 miliónov eur na rok. Je to kopa peňazí, z ktorých by sa časť mala vrátiť voličom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Spôsob akým by sa tak malo stať je jednoduchý. Igor a OĽaNO, zo sumy 5 miliónov oddeľte 1 milión eur. Táto suma bohate postačuje na to, aby tu vznikla nezávislá nekódovaná TV stanica dostupná cez satelit komukoľvek. Uvedená suma sa použije na technické vybavenie, vysielanie i personálne obsadenie minimálne na 4 roky. A ak presvedčíte aj Jana, Bélu, Paliho a Riša, nič nezabráni tomu, aby sa aj oni podieľali na novom slobodnom mediálnom pilieri. Vznikol by tu nový mediálny priestor s obsahom, ktorý by Slovensku pomohol zbaviť sa bremena totality. Ak teda Vy Igor a OĽaNO, prípadne celá pravica nájdete skutočnú odvahu meniť veci na Slovensku k lepšiemu, slovenská verejnosť to v ďalších voľbách ocení omnoho viac ako v tých posledných. Teraz im môžete prostredníctvom novej TV vrátiť slobodné informácie, sebavedomie a česť. Ja osobne a verím, že i mnoho ďalších Vám v tom pomôžeme.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu