Jedni z vlaku moci nevyskočia a iní chcú tak veľmi naskočiť!

Bola doba, kedy všetci povinne jednu stranu červenú volili. Kto nevolil bol vyvrheľom, nepriateľom spoločnosti a s ním celá jeho rodina. Čísla museli byť na 100% a keď komunistický predák príkladom išiel ostatným murárom, vtedy plán plnil aj na 200%,  lebo on sa v straníckom opojení dokázal dvomi kelňami naraz oháňať. Teraz už voliť povinne netreba, strany  to majú lepšie demokraticky prešpekulované. Čím viac ľudí volí, tým viac peňazí strany a straničky zarobia. No a potom, že prečo nás tak pekne balamutia svojimi rečičkami. Mimochodom, aby sme nezabudli, kto koľko zarobil, pardón, koľko sme všetci spoločne prispeli politikom na ďalšie kšefty. Smer získal takmer 24 miliónov eur! , KDH 5,1 , OĽaNO 5, MOstHid 4, SDKU 3,5, SaS 3,4, SNS 1,8, SNK 1,7 milióna eur.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

No a sme doma! Chlapci troška pred voľbami pokecali a potom si zaslúžene pozbierali naše " drobné ". Mimochodom, to euro dosť klame, veď Smer dostane v starých prachoch takmer trišvrte miliardy !!! No a ostatní tzv. v opozícii si tiež prišli na svoje. Samozrejme, žiadna koalícia - opozícia neexistuje. Je tu len pekne rozbehnutá mašinéria moci, tí, ktorí už sedia vo vlaku von ani za svet nevyskočia a iní túžia naskočiť. Smer sedí vysmiaty v prvej triede, tí ostatní sa chechcú v druhej, SNS s SMK sedia v pripojenom vozni a všetci idú na výlet. Tam mimo verejnosti si potykajú, pobratajú sa s pohárikom a potom znova do parlamentu zahrať voličom divadielko. A občania bez rozdielu im ešte prispievajú na poslanecké platy, ubytovanie, kúrenie, zahraničné diéty atď... A vraj na Slovensku nie sú peniaze. Kdo umí, ten umí a kdo neumí, ten čumí ako Slovák.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu