Mafiáni, vytvorili štátny bordel a teraz vyberajú dane aj z ústavy.

Niet politika na Slovensku bez mafiánskych manierov. Nech by sa zatváril akokoľvek nevinne a k tomu navyše pridal zásterku bohabojnosti, je v tom namočený. Tým ako vznikol, len pokračuje v línii štátneho bordelu. Normálny politik na Slovensku by musel začať hľadať seberovných ľudí u občanov a riešiť štátny bordel s nimi od piky. A to nemôže urobiť žiadny z tých namočených a zapáchajúcich. Vraj tu boli na Slovensku akési oslavy ústavy najvyššie namočenými. To nemôže byť pravda!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Ústava sa neoslavuje. Uplatňuje sa v praxi. Oslavu ústavy robia iba mafiáni demonštrujúci svoju potláčanú diagnózu moci. Občan poctivec nepotrebuje štátne mafiánske divadlo na svoj úkor. On existuje a funguje na vyššom princípe morálky a prirodzenej autority. Ten namočený prefíkaný občan spriaznený so štátnym bordelom sa prispôsobuje a transformuje okolnostiam vždy tak, ako mu to diktuje centrála moci. Úslužní jedinci sa prezradia len v stave nepozornosti, eufórie a ich výklad štátu a práva s jeho povinnosťami je obdivuhodný viď cit. " Akým spôsobom štát z dani občanov prispel na satelitné vysielanie? Ktorý článok ústavy konkrétne ustanovuje právo prijímať STV? Veď je všeobecne známe že na Slovensku už x rokov musia platiť koncesionárske poplatky (teraz úhrady za verejnú službu) aj ti, čo nevlastnia televízor, ale odoberajú elektrinu." Toľko citát. Tak takto uvažujú spriaznenci štátneho bordelu a moci. Oni dokážu v ústave nájsť čo len potrebujú a keď kradnú a klamú a dokáže sa im to, vyzývajú ostatných, aby im v ústave citovali konkrétny článok, ktorý to zakazuje. Bože ochraňuj Slovensko, lebo pre nich je už málo aj desatoro. Oni majú svoju mafiánsku ústavu. Budeme sa musieť vrátiť k základom, ale nie s tými zašpinenými.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu