My ľudia, proti STV a mafii nič nezmôžeme ?!

Často mi vravia, načo to zbytočné úsilie, veď za toľké roky sa nič nezmenilo, práve naopak. STV si kradne stále viac viď. zástrčkový zákon a mafia, tá už obsadila nielen kraje, ale aj mestá a obce. Dobre, keď ale všetci rezignujeme, bude to ako na Ukrajine. Žiadny doklad, žiadnu službu cestou úradníckej mafie nedostanete bez výpalného.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Šialenstvo je v tom, že my sme v Európskej Únii a tá má dobré zákony a krajiny, ktoré nám môžu byť príkladom. To je ale kameň úrazu. Tu nikto z poslancov a ich kamarátov namočených v kšefte nechce spravodlivosť, poriadok a stabilitu. To iba hrajú divadielko pred televíznymi kamerami STV. Potom za nimi sú len ľavopraví bratia a sestry vyvolení národom a osvietení poslaneckým preukazom. My bežní ľudia občania proti STV a mafii naozaj nič nezmôžeme? Tak to aspoň skúsme, podporujme sa navzájom. Ja som tu na blogu SME začal iba nedávno a už som zaregistroval podporu ľudí. Keď sa v diskusiách ozvali zjavní provokatéri, ktorí majú svoje úlohy v pracovnej náplni, zo začiatku sa nenašli žiadni oponenti. Teraz sa to výrazne zlepšilo. Ďakujem každému, kto v sebe nájde odvahu čeliť STV, mafii. Ak to neurobíme, plazivá totalita nám to čoskoro a riadne spočíta.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu