Otvorte oči pri STV a pozor na hlavu!

Štát tvoria občania zasielaním daní a poplatkov do štátnej pokladnice. Zo štátnej pokladnice ich potom tunelujú kamaráti politikov. Darí sa im to vďaka magoreniu občanov. Dobrým príkladom je STV a všetko čo súvisí s jeho vysielaním a šafárením. Začať treba od koncesionárskych poplatkov. Slúži ku cti bývalej koalícii, že presadila zákon o zrušení koncesionárskych poplatkov od 1.1.2013. Pre občana to znamenalo ďalší výrazný krok smerom k demokracii a oslobodenie od výpalníkov, ktorí zarábali na ich výbere a exekúciách. Nie tak dávno v roku 2004 vedenie STV presadzovalo spôsoby ako zistiť, či občan televízor vlastní alebo nie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Pripravovali technické zameriavanie televízorov pomocou moderných prístrojov. Partia výpalníkov by sedela v aute pri Vašom byte, dome a zameriavala by oscilátor Vášho televízora. Druhá partia by Vás potom navštívila priamo doma v sprievode polície. Tieto teroristické a zastrašovacie metódy mali byť ako odveta za to, že si mnohí občania na protest proti nekvalitnému signálu televízor z evidencia odhlasovali. Konali správne a logicky. Televízna mafia si potom najala vymáhačov a tí riadne ošklbali ľudí a firmy o milióny. A keďže ľudia platili a masívne neprotestovali, mafia pritvrdila a presadila si od 1.4.2008 zástrčkový zákon. Nemáš signál, nemáš chuť na STV, nezáujem, budeš platiť, lebo elektrická zástrčka sa v každom byte a dome nájde. Človek žasne, v akej krajine to vlastne žije. A tým politikom a mafiánom dokopy to občania spočítať nedokázali, ba práva naopak. Konto mafie narástlo a bude ďalej narastať, šialený zástrčkový zákon bude pokračovať ! Koncesionárov je na Slovensku 1 385 000, treba sa už len obávať, aby im vláda nenechala na čelo vytetovať číslo. To preto, aby jej neunikla žiadna hlava z evidencie. Veď koncesionári ročne zaplatia do pokladne 55 000 000 eur. Pritom to štátu raz už aj tak zaplatili ! Každý, kto si televízor zapne do zástrčky, spotrebuje elektrickú energiu a presne na chĺp odvedie štátu príslušné peniaze. Štát si ich už nájde v štátnej pokladni a presunie na účet STV. To by platilo v normálnej krajine s normálnou vládou a politikmi. Ako by ale potom bohatli sponzori? No a čo taká firmička spravujúca koncesionárske poplatky? Tá si prakticky za nič vypýta ročne 1 846 552 eur ! Je to svinstvo a pritom to najmenšie z veľkých !!! Predstavte si, že STV platí tzv. súkromnej firme, jednej a tej istej za šírenie signálu ročne cestou DVB-T 12 100 000 eur a za šírenie cestou DVB-S teda cez satelit 1 000 000 eur. Takže za mizerné a nebezpečné DVB -T vysielanie platíme 12 násobok oproti ekologickému vysielaniu SAT TV !!! Rozumiete dobre tomu šialenstvu ?! Cez satelit vysiela spolu s STV celá kopa SK a CZ programov, ktoré sú dostupné hocikde na Slovensku a v rámci EÚ. Cez DVB -T sa vysiela zopár programov a signálom ožarujete lesy, vodu, pôdu i ľudské telá, je to akoby časovaná rakovinotvorná bomba, jednoducho nebezpečný elektromagnetický smog. Slovensko je hornatá krajina, logicky tu hraje prím satelitné vysielanie, u ktorého sú nízke náklady, ľahká kontrola a účinnosť je prakticky 100 % v rámci celej EÚ. DVB-T je nekontrolovateľný podfuk, neúčinný systém dobrý len na neustále okrádanie občanov, čo sa deje permanentne. Občania, tak už otvorte oči pri STV a dajte si pozor na hlavu, aby sa Vám tam neobjavilo nejaké číslo. Radšej to zrátajme my im, aby to nezarátali oni nám do kadejakých mafiánskych poplatkov.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu