Pán predseda NKÚ, okamžite skontrolujte STV, lebo ináč Omšenie!

Poznáte obec Omšenie? Priznám sa, nikdy som o nej nepočul. Až kým som nezistil, že takáto obec má niečo spoločné s NKÚ, čo je Najvyšší kontrolný úrad SR. Čo takého v tej obci môže byť, keď tam Najvyšší kontrolný úrad posiela štáb ľudí na kontrolu?! A asi tam tých 360 km neutekali pešo a ani na bicykli. Prezradím zatiaľ iba toľko, čo som si prečítal na obecnej webstránke. Obec je v údolí, preteká ním riečka Teplička, obyvateľov je 1950 a väčšina je rímskokatolíckeho vyznania. A čo s tým má NKÚ, veď takých obcí je na Slovensku takmer 3000? Prezradím, prezradím, len najprv sa pokúsim verejne osloviť predsedu NKÚ.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Pán predseda, verejne Vás vyzývam urobte v STV kontrolu. Žiadam Vás o preverenie nákladov, ktoré STV vynaložilo na distribúciu TV signálu cez satelit a terestriálne vysielanie od roku 2002 do roku 2011. Ak tam už Vaši ľudia budú, čo je od Vás na skok, nech sa pozrú aj na zmluvy vo veci blokovania kariet Skylink a CS Link. Berte túto moju žiadosť veľmi vážne, keďže sa dotýka 700 000 rodín na Slovensku. Ak kontrolu v STV urobíte, sľubujem Vám, že nebudem podávať sťažnosť na Váš úrad za to, ako bohapusto míňa naše verejné financie na kontroly typu Omšenie. Verím, že sme dohodnutí, čakám na zverejnenie výsledkov kontroly v STV.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu