Prázdny je obsah STV aj MUX 4, len Gorilie účty bohatnú !

Predtým nám červení nedovolili pozerať a počúvať zahraničný rozhlas a televíziu. Potom sa pretransformovali na kadejaké mediálne zvery. Vytvorili si zo Slovenska revír a poľujú na hlúpych občanov. Nalákajú ich na zrniečka a potom im odhryznú hlavu. Zrniečka im podsýpa STV, kto má rozumu trocha viac, na prázdny obsah sa nenachytá.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

No ale mediálny priestor v revíre je rozdelený tak, aby ani tí múdrejší neunikli. STV svojim prázdnym obsahom pomáha bývalým straníckym kamarátom. A tí zaberajú ďalší a ďalší mediálny priestor a vyberajú výpalné. Nezmysel DVB - T v MUX 4 vysiela prázdny, ale len vďaka tomu, že mu to dovolili. Kto, hlúpi občania ? Kdeže, tí len prázdny obsah STV i MUX 4 ako koncesionári povinne zaplatia spolu s dôchodcami a servisným poplatkom SERPO. Na vine sú " demokraticky" zvolení politici. No a kým my sa tu rozčuľujeme, ich Gorilie účty rastú ako sviňa.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu