Prekukli už Česi a Slováci rozprávku JKJM77 ?!

Česi a Slováci ako diví " futrujú " tie svoje verejnoprávne STV a ČT miliardami a tie im za to ukazujú figu borovú. A ešte sa im vysmievajú do ksichtov. Výsledkom je frustrácia. Diváci čakajú z Mlynskej Hory a Kavčej Doliny slušnosť a pokoru, opakom je vrchol primitívnosti a prízemnosť kultúry. Odrazom skutočnosti v STV a ČT je kauza servisných poplatkov tzv. SERPO.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

V rozprávke vystupujú traja páni Jarda, Kees a Johannes a k tomu akási firma M77 v Luxemburgu. Zástupcov firmy nikto v živote nevidel, akurát Jarda obieha redakcie a vyrába tam bizarné rozhovory. Ich podstatou je tvrdenie, kde prirovnáva kúpu automobilu s fungovaním STV a ČT. Tvrdí, že oni JKJ a teda firma M77 si okopírovala kódy od diaľkových ovládaní automobilov na Slovensku a v Čechách. Ak im nezaplatia poplatok SERPO, oni im generátorom na diaľku vypnú funkčnosť automobilov. Keď si namiesto auta dosadíte satelitný prijímač, budete v obraze. Desaťtisíce ľudí už " výpalné " uhradili a v STV a v ČT sa do obrazu ešte nikto nedostal. Asi rozmýšľajú, načo do toho vôbec šprtať, veď konečne je o nás aspoň trocha záujem. Chlapci a dievčatá dobre živení v STV a ČT prebuďte sa, môže sa vám to vypomstiť. Dobro vždy zvíťazí nad zlom. Teda aspoň v rozprávke.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu