Propaganda, korupcia, podvody, represia v mene nového koryta.

Podstata totalitného štátu bola založená na propagande, korupcii a represii. Nevyhovovali ste ideologickej šablóne, mali ste vlastné myslenie, boli ste nepriateľom socialistického zriadenia. Súdruhovia sa už o Vás postarali. Zlikvidovali Vaše odhodlanie a keď bolo treba zlikvidovali Vás vcelku a označkovali si Vašu rodinu. Súdruhovia si navzájom pomáhali ako bratia v zbrani na spôsob mafie. Mali výhody a záštitu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Keď súdruh porušil zákon, otŕćil policajtom červenú bumažku a súdruh orgán mu mierne dohovoril. Vedel, že nad ním je ešte stranícka organizácia. Predtým tu bola jednofarebná červená mafia. Dnes sa rozložila do dvojfarebnosti naľavo a napravo. Raz sú pri koryte jedni a potom druhí. Kradnú a kritizujú sa navzájom, len nikto nikomu nesmie naozaj kaziť kšeft. No a ešte musia byť aj dobre zohratí hlavne pred televíznymi kamerami. To preto, aby potencionálny volič zostal v chaose a potom pred voľbami správne reagoval na podnetné signály. No a teraz sme už v súčasnosti. Gorila umrela a všetci politici chcú občana zachrániť pred Gréckom. Grécko je super vec. Zatieni všetky podvody, korupciu i novodobé represie voči občanom. Prečo ? No predsa mafia. Kvôli čomu ? No predsa koryto.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu