Serpo Skylink, Gorilie mláďa, pôrodník novinár.

Servisný poplatok SERPO u Skylinku je podvod ako Gorilie mláďa žijúce v slovenských lesoch. Existovať môže len vďaka "novinárom", ktorí živia jeho existenciu a iste nie pre jej modré oči. Hanba im ! M77 sa vykrúca, klame, zavádza. Táto tzv. Luxemburská firma v zúfalstve už nevie čo má urobiť a preto prichádza s čoraz väčšími absurditami a klamstvami. Najnovšie premenovala 30 programov GRATIS, ktoré majitelia kariet CS Link a Skylink sledovali zadarmo na DIGITAL.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Tragikomické na celej veci je len to, že M77 zákazníkov informuje a teda zavádza o týchto programoch, akoby s nimi mala niečo spoločné. " Novinári " takéto klamstvo podporujú, alebo sa len tvária, že sú hlúpi ? Ťažko tomu veriť, keďže aj malé dieťa si vie urobiť jednoduchý pokus. Vyberte kartu z prijímača a ajhľa, čo zistíte ? Programy ČT24, TV Noe, TA3, TV Lux, Óčko, Regionalni TV, TV 8, Fashion TV, CETV, STIL TV vrátane 21 slovenských a 13 českých rozhlasových staníc vysielajú nekódovane teda FTA a karta pre príjem vôbec nie je potrebná ! No ale viete. Náš " investigatívny novinár " by povedal. No dobre, tak M77 sa pomýlilo o 10 programov, no a čo ? Pán tzv. " novinár ". Keby len o 10, už to je nenormálne a nemorálne svinstvo, ktoré Vy živíte a podporujete. To svinstvo je ale omnoho väčšie, ale o tom až nabudúce. Prečo ? No preto, lebo píšem na blogu denníka, ktoré klamstvo M77 podporuje a mne osobne je z toho tak trocha mizerne.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu