STV je kľúč ovládaný Gorfiou !

STV je kľúč ovládaný mafiou menom Gorila. Za toho nešťastného pralesného tvora Gorfiu si dosaďte koho len chcete. Prichmatizérov z kadejakých skupiniek, politikov slintajúcich, len aby ich tváričky zabrali v nedeľnej politickej kázni, či lobbistov vybavujúcich kšefty medzi nimi. No a kde je v STV priestor pre problémy občanov ? Nájde sa niečo v podobe nepodstatných maličkostí. To len ako " křoví ", aby sa nepovedalo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Veľké pálčivé problémy STV obchádza, pričom sa jej bytostne dotýkajú. Kto je ale STV ? Národná, slobodná, kultúrna inštitúcia istotne nie. Je to slúžka zneužívaná mafiou. Kto za to môže? Vedenie STV samozrejme, oni už ale dávno stratili profesionálnu česť. Ako inak by mohli ignorovať fakty odohrávajúce sa za ich účasti. Státisíce koncesionárov je pomocou STV vydieraných, klamaných a manipulovaných cez karty z STV a STV si o tom veselo mlčí. Hodilo by sa, kto mlčí, ten svedčí, problém je, že ani to občanom nepomôže. Každý sa pýta, čo sa dá robiť ? No prinúťte mafiu zmeniť zvyky, keď si už navykla na ničnerobenie a život v blahobyte. STV je kľúč a riešením by bolo zmocniť sa ho, prípadne kľúč vymeniť, alebo ho znefunkčniť. Prvé a druhé riešenie je také to maďarské revolučné s naštartovaným tankom. To nám asi nesedí. Tretie riešenie má čosi do seba. Ak by občania aktívne STV otravovali svojimi problémami, v podstate by ho znefunkčnili. Každodenný dlhý rad návštev divákov u riaditeľa, u sekretárok, na vrátnici, nič lepšieho mi nenapadá. Keby Vám áno, ozvite sa.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu