V akej dobe a spoločnosti žijeme ? Politická mafia.

Bola tu doba keď ľudí tyranizovala  jedna "štátostrana". Jej predstavitelia najprv mučili a zabíjali mlióny, aby ostatných ovládli strachom. V 89 sme štrngotali kľúčmi a mysleli na obete červenej totality vrátane nášho utrpenia. Potom sa otvorili brány železnej opony a v chaose sa pomiešali hodnoty. Všetci, ktorí mučili, vráždili, špehovali sa odrazu vyparili. No a špinu minulosti rýchlo zakryla ponovembrová špina. V túžbe po moci a mamone sa začala novodobá rabovačka.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Z večera na ráno vznikli " veľkopodnikatelia " s miliardovými majetkami. Takýto zázrak dokázal iba ten, kto mal nad sebou krytie politickou mafiou. Keď červení v 50- tych rokoch a neskôr vraždili "nepriateľov štátu" tak súdruhovia tajomníci nerobili špinavú prácu. Oni vytvárali systém a zákony na zakrytie zverstiev. V akej dobe a spoločnosti to žijeme dnes?! Pod krídlami EÚ si tu politická mafia dovoľuje okrádať a tyranizovať občanov špinavými zákonmi ako je ten slovenský koncesionársky zástrčkový?! Kto niečo také podporí, zaraďuje sa na úroveň červenej totality.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu