Veľa Tiborov s úradníkmi a M77 ruka v ruke porazí pravdu ?!

Jeden Tibor nestačí, pokiaľ je ich mnoho dirigovaných M77 ruka v ruke s úplatnými úradníkmi, môže to byť veľmi nebezpečné. Taký Tibor začína nenápadne. Najprv sa tvári, že je ako spadnutý z mesiaca a neorientuje sa v problematike. Mudruje, či je Skylink jediný SAT poskytovateľ SK TV kanálov, či nie je možné prejsť k inému poskytovateľovi, veď on už pomenil toľko služieb, tak kde je problém ? V mudrovaní pokračuje, že on verí slobodnému trhu, vždy zoženie čo potrebuje, len sa mu nezdá, že niečo môže byť doživotne grátis. Proste on si myslí, že výhodné ponuky so zvláštnymi podmienkami majú svoje ALE.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Tiborovi vysvetlíte, že to má všetko popletené a Skylink teda Towercom je jediný poskytovateľ, ktorý vysiela na základe zmluvy so štátom programy PUBLIC. S týmito programami nemá firma M77 nič spoločné a preto si za uvedené programy nemôže podvodne vyberať výpalné nazvané servisný poplatok SERPO. Tibor je ale dobre vyškolený. Kontruje, že klamete a on veru našiel iného prevádzkovateľa čo službu ponúka mesačne za 5 eur a v cene je aj prenájom karty a prijímača. To už ale nepovie, že je to komplet platená služba a žiadny program nie je zadarmo. No a sme doma! Vysvetlite ľuďom ako podvodníci klamú. K takému prešibanému Tiborovi sa pridajú ďalší Tiborovia a spolu s úplatnými úradníkmi a M77 sa snažia poraziť fakty, skutočnosti, pravdu. A vyzerá, že sa im darí. To ale len preto, lebo ľudia v stave rezignácie robia veci naopak ako im káže zdravý rozum.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu