Vypne Luxemburg len Skylink, alebo od 20.12.2012 všetko?!

Na tej našej televízii by si papaláši mohli zuby vylámať, dokonca štát by mohol padnúť aj na kolená. Pri absurdnej dobe, akú žijeme, sa to asi nestane. Majitelia kariet CS Link a Skylink sa boja, že im výpalníci vypnú všetky televízie. Predstavujú si ako Johannes a Maria v Luxemburgu vypnú vypínač a ľudia v SR a ČR odrazu stratia všetky TV programy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

To by platilo iba vtedy, pokiaľ by z Luxemburgu dokázali vypnúť hlavné ističe energetických sietí v ČR a SR. A možno tí chlapci už myslia aj na to. A občanom pripravujú listy. Od 20.12.2012 zavádzame servisný poplatok 1,2 eur mesačne. Ak nezaplatíte, vypneme Vám dodávku elektrickej energie. Zdá sa Vám to absurdné ? Ani nie, veď servisný poplatok SERPO je rovnako absurdný a žiadny z kompetentných úradov to nerieši. SOI povedala, že ktokoľvek si v zmysle VOP môže vymyslieť akýkoľvek poplatok, hoci aj somarinu, bez toho, aby tá somarina mala aj obsah. Absurdita ? Nie, slovenská realita.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu