„Už idú… Pripravte im nejaké ubytovanie, plnú penziu, vreckové a ‚vyfešákujte‘ dcérenky, nech sa u nás nenudia.“
Takto reagovala moderátorka Šimkovičová ( dnes ministerka kultúry) na utečeneckú krízu.
V súčasnosti však aj ona podpísala zákon za zmiernenie premlčacej doby za znásilnenie. Ako chce ochrániť ženy pred migrantami?
Áno viem, na Slovensku už žiadnych migrantov nemáme minister Eštok ich už všetkých pochytal.
Ale nezúfajte dievčatá, vďaka novele trestného zákona sa možno vrátia podnikatelia 90 rokov, zlatí chlapci, ako napríklad taký TUTI.

90. roky na Slovensku boli naozaj divoké. Túžba po moci a majetku bola dôvodom vzniku agresívneho správania. Vladimír Daniš, známy ako Tuti, sa so svojím bratom Jozefom, prezývaným Papas pre svoju primitívnu brutalitu stali v prvej polovici 90. rokov postrachom bratislavských diskoték, barov a taxikárov.
Primitívny výpalník
Mnoho ľudí, ktorí prišli z väzníc, bolo pripravených pustiť sa do podnikania s trestnou činnosťou. Príkladom sú práve bratia Danišovci. Ich územím bola Bratislava a jej okolie.
Tuti bol typ človeka, ktorý bol agresívny a doslova primitívny. Jeho dominantnou ľudskou črtou bolo násilie.
Sebavedomie mu zvyšovala aj jeho partia, ktorá bola ako jeho tieň Nikdy nechodil sám. Ľudí často bezdôvodne zbil. Stalo sa aj to, že prišiel za chlapom, povedal mu, že má peknú ženu, a odviedol si ju preč. V prípade, že chlap protestoval, dostal bitku.
V hoteli Kyjev mal prenajatú izbu, do ktorej si vodil ženy. Vodil si ich tam aj napriek tomu, že to nechceli. Znásilnených teda nebolo málo, no netrúfali sa ozvať a postaviť sa mu. Ľudia na ulici sa ho báli. Od neznámych často pýtal peniaze a oni mu ich dali, pretože sa báli, že ich zmláti.
V roku 1995 bola v reštaurácii Aušpitz porada mafiánov z celého Slovenska. Tuti na nej nesmel chýbať.
Netrvalo dlho a znervóznil mafiánov, ktorí nepochádzali z Bratislavy. Správal sa agresívne, hlučne a nepríjemne. Práve na tomto stretnutí sa rozhodlo, že najlepšie bude, ak sa Tutiho zbavia. Toto rozhodnutie vzniklo preto, že upriamoval pozornosť polície na zločinecké prostredie.
6. júla 1995 otriasol Štefanovičou ulicou v Bratislave silný výbuch. Silná nálož rozmetala osobné auto. Explózia si vyžiadala dve obete. Boli nimi práve bratia Danišovci. Ešte v ten deň dali prípad do súvislostí s vybavovaním si účtov v podsvetí.
Celú udalosť pozorovali z diaľky minimálne dve vozidlá Slovenskej informačnej služby. Pravdepodobne mali dozrieť na to, aby akcia prebehla tak, ako to bolo naplánované. Vedenie SIS malo v tom čase veľmi dobrý vzťah s Mikulášom Černákom, ktorého cieľom bolo zbavenie sa Tutiho.
Nehrozí Slovensku scenár 90 rokov, keď polícia úzko spolupracovala s pouličnou mafiou, vďaka, ktorej mohla udržiavať v spoločnosti strach?