Len nejaký gymnazista

Nejaký milý pán premiér opäť zabodoval, keď ubezpečil mladých murárov, že vedia viac ako gymnazisti.Citujem: "Jedna vec je naučiť sa dva názvy z dejepisu,ale druhá vec je vedieť držať v rukách nejaký nástroj. Vás krajina potrebuje."

Písmo: A- | A+
Diskusia  (81)

Milý pán premiér! Prosím vás, aby ste ma neurážali. Tiež vás neurážam, a to si o vás myslím nie veru pekné veci. Ja ako nepoužiteľný,nepotrebný, neuplatniteľný gymnazista sa totižto učím štósy (nie dva) názvov z dejepisu, geografie, matematiky, fyziky, geopolitiky, seminára z dejepisu, seminára z ekonomiky a ďalších X predmetov. Všetko je v angličtine a každý deň som v škole minimálne 9 hodín, kvôli vašej „skvelej“ reforme z roku 2008. Keďže som na „zbytočnom“ bilingválnom gymnáziu a plynule hovorím dvomi jazykmi, cez víkendy „zbytočne“ doučujem tých, ktorí majú o tieto jazyky záujem. Cez leto brigádujem ako čašníčka, predstavte si, nemusím mať hotelovú akadémiu na to, aby som zvládala stáť na nohách a makať denne 8 alebo 9 hodín.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Obdivujem všetkých, ktorí študujú manuálne práce, tak isto môžu skončiť vysokú školu ako aj gymnazista môže zvládnuť manuálne povolanie. Prečo by sme mali škatuľkovať a triediť? Nech každý robí čo chce a to, čo ho baví a nech je na svoju prácu hrdý. Gymnazista na vedomosti, murár na zručnosti. Rešpekt patrí všetkým študentom, ktorí na sebe tvrdo pracujú a je jedno či sú to cukrári, automechanici, gymnazisti alebo elektrotechnici a to by mal premiér Slovenskej republiky vedieť.

Magdaléna Hudecová

Magdaléna Hudecová

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Cestu si nájdem, alebo spravím. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu