Fejsbúk a já ... dokonaua kombinácija

Jak sem teda slúbiu posledňe rozpíšem sa trošku o tem jak sem vlézeu na fejsbúku. Pro tých kerí teda nevjedzá co fejsbúk je tak je to socijálna sít. Aj ked donedávna sem si mysleu, že socijalná síť bude neco s tým jak by nás sceli komunisci do ňí chytat, toto je úplňe ale úplňe neco inši.Je to taká vjec na internece de možete stretávat sa s kamarádma.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

A hnedka tu je prvý zádrhel. Stretávaňi s kamarádma. Ja skúr preferujem šenk, ale dzecka povidali, že na fejsbuku je to vječší zábava.
No nevím. Necháu sem sa teda zas raz ukecat a zaregistrovau sem sa tam.
Ned skraja to na mňa vyblafvou cosik anglicky, že sem to sceu vzdat, ale Mári (jako moja starší céra) to zmjeňiua na slovenščinu, kerej preca iba víc rozumím.
Tak sem tam teda za tým fejsbukem sedzeu pú noci, ale jako nigdo nedošeu a to sem si otevreu aj flašku teho mojeho zemetrasú a informavau sem o tem aj v statusy.
Skratka nic sa nedzíuo.
Druhý deň, sem to teda pusciu zas, ale ani prd. Až potom sem si všimeu, že tam je cosik jak "pozvite svojich priateľov" ... neváhau sem a obtelefonovau sem púlku dzedziny a pozvau sem ich.
Dohoda byua jasna ... sobota večer u mňa.
V sobotu sa to večer začauo. Stará sice pindaua ale co mohua s tým robit ked aj ona sce byt in a jasne sem í ukázau, že kamarádu pozvam mosím ináč s tým fejsbukem nepohnem.
Nebudem sa moc o tej soboce rozpisovat dopaduo do perfektne, ožrali sme sa jak sviňe, nakonec jak vždycky ked je u nás takáto slezina.
Další sobotu sme to zas zopakovali a po štvrtej sa to stauo pravidlem akorát, teda dobre je, že aj ostatní chuapi sa prihuasili na fejsbúk a tak tý návščevy točíme včdycky u ňekoho druhého.
Žena ked vydzeua jak ide ten fejsbuk k duhu mňe tak sa tam zaregistrovaua aj ona a s kamarádkama točá pátky aby nedošuo k nejakému konfliktu.

Mosím konštatovat, že ten fejsbuk je na drevo dobrá vjec. Ked sme sa ožírali pred ním tak sme to mjeli furt doma na taníri, včil sa socijalne netvorkujeme co teda není veliký rozdíl ale zní to lepší.

Nemožem povidat, že by mi ňejak zmjeniu život, do nosa sem si dau aj predtým, ale fčil aspoň idem s dobú a jak príležitostný alkoholik mam príležitost si vždycky vypit.

Takže do doteraz váhau nech neváha a zaregistruje sa tam, doporučujem šeckýma desácima prstama.

Peter Majcich

Peter Majcich

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

zahorak telem, dusu a ostatnyma vjecama Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu