Hupky dupky do postelky

Už sem postarší čovjek a tak ludé mojéj kategórie vjedzá co znamená, ked sa poví, že vím oceňit skúr kvalitný spánek jak kvalitný sex. Okrem teho po desátej večer mja to už trošku aj ruší. Aby né, ked mosím každé ráno o pátej vstávat.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Svoju ženu lúbim a nevymjeniu bzch ju asi za žádnu druhú. Aj ked podla váhz by mi mohli kludňe dojíť dve také pjekné štramandy jak sa každý večer predvádzajú v telce. No ale šak aj tá moja byua volakedy vychýrená krásavica.
90-50-90 mjeua míry. Tí ji teda ostali akorát to proradí sa trošku prehádzauo. Ale jak vyprávjam krásavica to byua k pohledáňu. Šak též neš sem ju dostau tak po rypáku od její bratrú nakúpiu. Nečudujem sa, šak sem též byu pjekné kvítko a oni bránili enem počestnost sestry.
No ale jaro začauo a moja chyciua telúaní lýtek a to je hodňe nebezpečná kombinácja. A to nevyprávjam o tem, že v sobotu sem došeu o zub a v nedzelu to už už vypádauo že dondem aj o ilúzie.
Kedže moja je odkojená týma televíznyma lepákma tak to moseuo začat romantikú. Predtým šak odšikovaniua dzcka k svokrovcom a to naprík mojím protestom.
Začauo to pjekne, večera pri svíčkach, flaška vína z jednoty ... no romatika, že by sa jí jeden báu.
Horší byuo to co nasledovauo. Odvédua mja do kúpelňe de medzitým napusciua vaňu tepuej vody a rozestaviua daľší svíčky, že to tam vypádauo jak na šechsvatých.
Dostat sa do vaňe byu ... a to nezveličujem tvrdý logistický oríšek. Ked už už vypadaua situacija beznádejňe, že sa do vaňe dostaneme enem obuvákem a ven pomože potom už enem vývrtka, duch zvíťaziu nad hmotú. Byu sem síce pokrúcený, ale moja byua spokojná a o to išuo.

Umývaní spomínat moc nebudem, šak z mojej strany to je coby dup ale na ní ... No jak keby ste sceli pokopat ručňe obecné role. Další prekážku na cesce do postele byuo už spomínané vylezení z vaňe, ale žene plnej chuci sa neradno stavjat do cesty a tak Lojza donde ten vodovod opravit už dnes.
Postel.
Posledný part sa konau v postely. Oblečená do priesvitnej košelky, aj ked pri její veliskosci to byua už regulérna rybárska síť, na mja túžebňe vzdychua... zmocni sa ma ... na chvílku mja to zmátuo, teda to že mi to povidaua po slovensky a potom aj to, že sem uplne presňe nevjedzeu co po mje vlastne sce.
Ale kedže sa uť valiua proci mje tak sem moc času na rozmýšlaní nemjeu a tak sem sa jí teda zmocníu. Púvodne zamýšlané jemné položení do čistých duchen vyzneuo jak dobre bodovaný zápasnícky prehod, ale mojej to nevadziuo a pri její velikosci sa tak nejak s tým aj počíta.
Zbytek byu vícmenej v její réžii kedže má ráda šecko pod kontrólu, ale rozpisovat sa nebudem lebo to píšem pred desátu.
Romantický večer nakonec dopadeu dobré a ked nepočítam ohnutú točku v kúpelňi, moje vyskočené platničky a pár vystrašených jeleňú v okolí tak mam zas klud na pár týdňú než to volaní dzivočiny na ňu donde zas.
A ja sa može venovat písanú dúležitejších blogových vjecí jak je toto...

Peter Majcich

Peter Majcich

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

zahorak telem, dusu a ostatnyma vjecama Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu