Povedať áno svadobnej agentúre?

Písmo: A- | A+

Koncept svadobnej agentúry je u nás ešte stále pomerne novou záležitosťou, aj keď v mnohých štátoch Európy a v USA sú úplne bežné. V Spojených štátoch napríklad využiva tieto služby viac ako tretina neviest. Naše nevesty však ešte stále väčšinou všetky svadobné prípravy zabezpečujú sami a svadobným agentúram neveria alebo ich pokladajú za drahé. Ako to však je v skutočnosti? Je svadobná agentúra zbytočný luxus pre bohatých alebo nenahraditeľný pomocník pre každého?

Svadobné prípravy s agentúrou

Veľa ľudí sa obáva, že služby svadobnej agentúry výrazne navýšia ich rozpočet, opak však môže byť pravdou. Svadobné agentúry majú prehľad o rôznych dodávateľoch, majú kontakty a často množstvo obchodných partnerov, ktorí im poskytujú rôzne zľavy. Preto, ak máte na svadbu limitovaný rozpočet je pravdepodobné, že ho budete vedieť za pomoci odborníkov využiť tak, aby sa do neho zmestilo všetko, čo chcete plus služby svadobnej agentúry.

Nielen, že vám agentúra ušetrí množstvo času a starostí, ale jednoducho vybaví veci, ktoré vôbec neviete, kde sa dajú zohnať. Organizátorky svadieb vedia, kde majú hľadať a na koho sa obrátiť, preto sa oplatí minimálne s nimi poradiť. Ak máte chuť celú svadbu si pripraviť sami, ale neviete, kde začať, využite službu svadobné poradenstvo. Agentúre zaplatíte za čas, ktorý s vami strávi a ušetríte si tým množstvo svojho času, ktorý by ste museli investovať do pracného vyhľadávania a zháňania kontaktov na rôznych dodávateľov. Okrem toho je možné, že získate informácie o výhodných cenách služieb a tovarov a tiež tipy a rady ohľadom príprav.

Organizátorka svadieb s vami prejde všetky úlohy, ktoré treba splniť, preberie s vami vašu predstavu a ukáže vám rôzne možnosti ako ju zrealizovať, prípadne vám poradí, ak ešte nemáte žiadnu predstavu. Možete si nechať zostaviť časový harmonogram svadobných príprav aj svadobného dňa. Budete tak mať istotu, že všetko je tak ako má a na nič sa nezabudne, lebo viete presne, čo máte kedy robiť. Získate tiež prehľad o stave príprav a budete vedieť, čo už máte zabezpečené a čo ešte treba zariadiť. Ušetríte si tak množstvo stresu a stále budete mať pod kontrolou celú organizáciu svadby.

Ak sa viete, že väčšinu vecí zariadite sami, s pomocou rodiny a známych a preto si myslíte, že svadobná agentúra nie je pre vás, môžete byť milo prekvapení. Agentúru nemusíte nutne využiť len na veľké svadobné prípravy, radi vám pomôžu aj s drobnými úlohami a čo je možno najdôležitejšie pre väčšinu neviest - pomôžu vám priamo počas vášho svadobného dňa. Každá nevesta si chce svoj veľký deň užiť naplno, neriešiť žiadne organizačné veci a len sa zabávať a vychutnávať si svoju svadbu. Preto niektoré páry poveria týmito organizačnými úlohami niekoho z rodiny. Ak však chcete, aby si svadbu užili všetci pozvaní bez starostí, najmite si svadobnú koordinátorku. Tá zariadi, aby bolo všetko pripravené skôr, ako príde nevesta a ženích, usadí hostí, dohodne všetko potrebné s personálom, zabezpečí, aby celá svadba prebiehala podľa dohodnutého programu, aby bol každý zúčastnený na svojom mieste a postará sa, aby nikomu z hostí nič nechýbalo.

Ak sa chcete dozvedieť viac o službách svadobnej agentúry alebo potrebujete poradiť, či pomôcť so svadobnými prípravami, navštívte stránku svadbypodlaely.sk. Držím palce, aby sa vám podarilo pripraviť svadbu snov, či už budete všetko zariaďovať sami alebo využijete pomoc profesionálov. Hlavne si užite svadobné prípravy a váš veľký deň naplno a bez starostí. :)

Skryť Zatvoriť reklamu