6 vecí, ktoré vám o svadobnom dni nikto nepovie

Písmo: A- | A+

Svadobný deň je plný udalostí, pocitov a zážitkov - očakávaných, či neočakávaných. Týchto 6 vecí väčšina neviest o svadobnom dni nevedela.

veci, ktoré vám o svadobnom dni nikto nepovie
veci, ktoré vám o svadobnom dni nikto nepovie (zdroj: http://goo.gl/LsHPCs)


1 Uplynie naozaj - NAOZAJ rýcho

Ani neviete ako a bude po všetkom. Svadobný deň plynie naozaj rýchlo. Množstvo neviest vám povie, že si ani nevšimli a zrazu je čas krájať tortu. Je to preto, lebo stále máte, čo robiť a ani na chvíľu sa nezastavíte. Od kedy ráno vstanete, máte presne naplánovaný program, až do polnoci, kedy zvyčajne začína voľná zábava. Najskôr vlasy a make-up, potom obliekanie šiat a ďalšie prípravy, odobierka nevesty, fotenie, obrad, ďalšie fotenie, prípitky, večera, prvý tanec, nejaký čas strávený s rodinou, priateľmi a ďalšími hosťami a ani sa nenazdáte a krájate svadobnú tortu. Vážte si preto každú jednu chvíľku a snažte sa vychutnať si ju naplno. Uvedomte si, že tento deň nebude trvať večne a preto neplytvajte časom na stres. :)

2 Možno nebudete mať čas sa najesť

Nejedna nevesta vám povie, že si až za svadobným stolom uvedomila, že celý deň nič nejedla. Od rána máte plný harmonogram a pri všetkých tých zaujímavých veciach, čo sa okolo vás dejú je jednoduché zabudnúť na jedlo. Pravdepodobne ani nebudete pociťovať hlad, či smäd, kým sa neposadíte a nebudete mať chvíľku, aby ste si vydýchli. Preto by ste si mali vo svojom harmonograme vyhradiť čas aj na jedlo. Je dôležité, aby ste mali dosť energie na všetko, čo vás čaká.

3 Nie všetko pôjde podľa plánu

Počas svadobného dňa sa zvyknú objaviť nepredvídané okolnosti, ktoré môžu pozmeniť vaše plány. Nemusíte sa však báť, nepredvídané udalosti nemusia byť nutne zlé. Niekedy skrátka budete musieť improvizovať. Nenechajte sa tým však vyviesť z miery a užite si každú chvíľu naplno bez ohľadu na to, či bola vo vašom pláne alebo nie.

4 Najlepšie momenty sú tie neplánované

Naplánovať sa nedá úplne všetko nech už sa budete snažiť akokoľvek. Uvidíte však, že neplánované momenty budú tie nalepšie. Sú to veci ako zábava pri spoločnom chystaní sa s družičkami, emotívne chvíle s rodičmi tesne pred obradom, romantické momenty s vašim drahým pri prvom tanci, prekvapenie, ktoré si pre vás pripravili priatelia a podobne. Preto si nerobte ťažkú hlavu z toho, keď náhodou niečo, čo ste si naplánovali nevyjde presne tak ako ste chceli. 

5 Možno nebudete mať čas na všetkých hostí

Pokiaľ neplánujete naozaj maličkú intímnu svadbu v kruhu rodiny, je pravdepodobné, že na niektorých hostí nebudete mať čas. Aj keď sa budete snažiť s každým stráviť aspoň chvíľku, môže sa stať, že s niektorými ľuďmi takmer nebudete. Nič si však z toho nerobte, každý s tým počíta a hostia si uvedomujú, že toho máte veľa. Pri všetkom tom zhone sa skrátka nedá vyčleniť si rovnaký čas na každého. Svadby by potom trvali nie jeden deň, ale celý víkend. :)

6 Bude lepší ako ste si predstavovali

Napriek všetkému podrobnému plánovaniu, sa môže stať, že sa objavia nepredvídané alebo neočakávané komplikácie, alebo že nie všetko bude tak ako ste si naplánovali. S tým treba počítať. Ale viete čo? Vôbec to nevadí! Nech už sa prihodí hocičo, na druhý deň si na to ani nespomeniete. Preto, keď sa opýtate niekoho, kto už má svadbu za sebou, bude vám rozprávať len samé pozitívne veci a nikto vás nepripraví na drobnosti, ktoré sa môžu pokaziť alebo vás nevaruje pred stresom, ktorý môžete cítiť. Dôvodom je skrátka to, že aj keď nebude všetko presne podľa vašich predstáv, nakoniec to vôbec nebude vadiť a váš deň bude pre vás dokonalý presne taký, aký bude.

Skryť Zatvoriť reklamu