Ako usporiadať skvelú rozlúčku so slobodou

Písmo: A- | A+

Rozlúčka so slobodou by mala byť poslednou veľkou párty pred svadbou, kde je povolené takmer všetko. Preto buďte pri jej príprave kreatívne, aby sa stala jednou z najlepších dámskych jázd aké ste spolu s kamarátkami zažili. Tu je niekoľko tipov ako z vašej rozlúčky spraviť legendárnu párty bez toho, aby ste sa vozili v limuzíne po meste a polievali sa šampanským.... aj keď ani to nie je zlý plán. :) Záleží len na vašom rozpočte.

rozlucka so slobodou
rozlucka so slobodou (zdroj: nenamy)

Tématická výzdoba
Pri rozlúčke so slobodou sa ohľadom témy nerobia kompromisy. Ak bežene nemáte tématické párty v láske, pri tejto párty sa minimálne téme svadby nevyhnete. Ak však máte tento typ zábavy radi, buďte kreatívne. Zvoľte tému, ktorá je neveste blízka a prekvapte ju. Môže to byť paríž, retro, country...nezabudnite tomu štýlu prispôsobiť nielen výzdobu a oblečenie, ale aj pozvánky, občerstvenie a hudbu.

rozlucka so slobodou vyzdoba
rozlucka so slobodou vyzdoba 

Jedlo
Aby sa nezabudlo, na party sa aj jedáva. Veď z toľkej zábavy nám rýchlo vyhladne. Preto nezabudnite minimálne na jednohubky alebo chlebíčky. Ak však máte trochu času, buďte trochu kreatívnejšie - rôzne veselé sladké, či slané koláčiky určite milo prekvapia.

rozlucka so slobodou obcerstvenie
rozlucka so slobodou obcerstvenie 

Tričká s potlačou
Aby každý vedel, že prichádza nevestin tím, a aby ste sa na diskotéke ľahšie našli ;) potrebujete tímovú rovnošatu. Či už si kúpite tričká s potlačou, ktorých dnes nájdete množstvo alebo si necháte vyrobiť vlastné presne na vašu párty, je už len na vás.

tricko rozlucka so slobodou
tricko rozlucka so slobodou 

Balíčky prvej pomoci pri opici
Nebudeme sa tváriť, že na rozlúčke so slobodou sa pije detské šampanské a farebné limonády, ak samozrejme, nie je nevesta tehotná. A preto sa treba pripraviť aj na nasledujúci deň. Tento večer si chceme užiť naplno, ale druhý deň by sme neradi preležali nad záchodom. :)

rozlucka so slobodou balicky prvej pomoci pri opici
rozlucka so slobodou balicky prvej pomoci pri opici 

Veselé drobnosti pre zúčastnené
Každej pozvanej slečne treba dať nejakú maličkosť, ktorú si môže z párty odniesť. Napráklad rovnaké jednoduché náramky, prívesok na kľúče alebo niečo osobnejšie - ozdobený lak na nechty s menom na fľaštičke, ktorý vyrobíte doma veľmi jednoducho. Stačí na fľaštičku priviazať ceduľku s menom a dátum a na vrchnák prilepiť kúsok čipky (napríklad zo starej záclony).

rozlucka so slobodou darceky pre zucastnene
rozlucka so slobodou darceky pre zucastnene 

Pamätné poháre
Aká by to bola zábava, keby každý nemal svoj vlastný pohárik. Či už napíšete mená na papierové poháre alebo si necháte vyrobiť špeciálne poháre na zakázku je len na vás a rozpočte, ktorý máte. Každopádne, poháriky s menom musia byť.

rozlucka so slobodou pamatne pohare
rozlucka so slobodou pamatne pohare 

Farebné slamky do farebných drinkov
Na rozlúčku so slobodou patria aj farebné drinky s farebnými slamkami. Veď z peknučkej slamky hneď lepšie chutí. Ak by sa vám aj nepodarilo namiešať kokteily, tak ako ste planovali, farebné slamky to odčinia. ;)

rozlucka so slobodou farebne slamky
rozlucka so slobodou farebne slamky 

Ručne robené dekorácie
Ak máte obmedzený rozpočet, pripravte rozlúčku v téme, ktorá sa dá ľahko vyrobiť aj doma. Síce vám to zaberie nejaký čas navyše, ale nevesta vašu snahu určite ocení.

rozlucka so slobodou rucne robene dekoracie
rozlucka so slobodou rucne robene dekoracie 

Hry
Rozlúčku so slobodou si bez rôznych dámskych hier ani nevieme predstaviť. Možností existuje množstvo, či už skončíte pri klasickej "pravde-odvahe", nejakej obmene "fľašky" alebo si vymyslíte nejaké vlastné, nezabúdajte, že toto je dámska jazda- vyťahujú sa sexuálne trapasy a servítky sa pred ústa nekladú. 

Prajem veľa zábavy! :)

Skryť Zatvoriť reklamu