Zimné svadobné inšpirácie

Písmo: A- | A+

Ak pripravujete svadbu túto zimu, je najvyšší čas začať uvažovať o výzdobe. :) Určite odporúčam inšpirovať sa týmto obdobím. V tom prípade sa môžete rozhodnúť pre tému Zimná rozprávka (snežné kráľovstvo) a alebo sa inšpirovať tým najtypickejším pre zimu, čím sú Vianoce. Využitie vianočných ozdôb ako svadobnej dekorácie nie je nič netradičné a vyzeráto naozaj krásne. Tu je niekoľko nápadov na výzdoby, ktorými sa môžete inšpirovať.

Obrázok blogu

Zimná rozprávka
Farby: biela, modrá, strieborná alebo sivá

Biela

Obrázok blogu

Modrá

Obrázok blogu

Strieborná / sivá

Obrázok blogu

Ozdoby: šišky, vločky, vianočné ozdoby, trblietky, umelý sneh

Šišky môžete použiť ako ozdoby na svadobné stoly, vyrobiť z nich vence, menovky alebo darčeky pre hostí, pridať ich do svadobnej kytice, či na svadobnú tortu.

Obrázok blogu
Obrázok blogu

Vločky môžete zavestiť zo stropu vo vašej svadobnej sále, ozdobiť niemi tortu, pozvánky, či svadobný stôl, darovať hosťom prívesky na kľúče s vločkami, alebo dokonca využiť vločku ako pierko pre ženícha.

Obrázok blogu
Obrázok blogu

Vianočné ozdoby sú tiež veľmi populárnymi dekoráciami, či už ich rozvešiate v priestore, alebo poukladáte na stoly. Použiť môžete aj svetelné reťaze.

Obrázok blogu

Trblietky určite tiež patria k rozprávkovej zimnej krajine. Ich použitie nemá žiadne obmedzenia, môžu byť na pozvánkach, menovkách, svadobných šatách, torte, topánkach, vo vlasoch, či na stoloch.

Obrázok blogu

Umelý sneh zimnú atmosféru len podčiarkne a dodá dojem, že ste naozaj v romantickej zimnej krajine. :)

Obrázok blogu


Vianoce
Farby: Zelená, červená, zlatá

Obrázok blogu

Ozdoby: vianočné gule, sviečky, ihličnaté vetvičky a vence, darčeky

Vianočné guličky, či sklenené ozdoby iných tvarov sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc a preto by nemali chýbať ani vo vašej výzdobe inšpirovanej týmto obdobím. Môžete ich rozložiť po stole, využiť ako stojany na menovky, zavesiť ich, pridať do svadobnej kytice alebo použiť ako súčasť ďalšej výzdoby.

Obrázok blogu

Sviečky sú súčasťou takmer každej svadby a na tej vianočnej by určite chýbať nemali.

Obrázok blogu

Ihličnaté vetvičky a vence dodajú nielen vianočnú atmosféru, ale aj krásnu zimnú vôňu lesa. Použiť samozrejme môžete aj samotný vianočný stromček, ktorý pravdepodobne tak či tak v tomto období budú mať na mieste, kde plánujete mať svadbu.

Obrázok blogu

Darčeky samozrejme patria k Vianociam a ako doplnok vašej svadobnej výzdoby budú vyzerať nádherne. :)

Obrázok blogu

Prajem veľa šťastia a zábavy pri príprave vašej svadobnej výzdoby. Určite sa vám podarí vytvoriť tú najkrajšiu a najromantickejšiu zimnú rozprávku. :) Ak by ste však potrebovali s niečím poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. S radosťou vám pomôžeme usporiadať nádhernú zimnú svadbu. :)

Skryť Zatvoriť reklamu