Ako spustiť demografickú klietku

sukromny nazor

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

"Problémom je podľa Anny Záborskej (EPP-ED), predsedníčky Výboru pre práva žien EP, aj obrovský mediálny a spoločenský tlak na ženy, že jedine ich pracovná činnosť v zamestnaní má hodnotu a zmysel. "Pôrod a výchova detí sa stále chápe ako nutné zlo. Materstvo nemá takmer žiadnu cenu a nie je ohodnotené čo i len minimálnou mzdou."

Anna Záborská vidí v súčasnom demografickom vývoji hrozbu pre európsku civilizáciu. "Za posledných 50 rokov sa desiatky miliónov obyvateľov Európy nenarodili, lebo tehotenstvá boli ukončené umelými potratmi. Mladí ľudia neboli vychovávaní k zodpovednému správaniu sa v oblasti sexuálneho života a sexuálna voľnosť je vizitkou dnešnej spoločnosti", hovorí slovenská europoslankyňa."

http://www.euractiv.sk/socialna-politika/clanok/ako-zdvihnut-demograficku-krivku

A preto je potrebne obnovit vychovu u deti aby nemali predmanzelsky sex a dotlacit ich tymto do rychlejsich sobasov.
Kazdej zene jedneho muza sup-sup a nespolahliva antikoncepcia vyriesi demograficky problem. Na to sa najlepsie hodi pouzit vieru a ludia si ani neuvedomia, ze sa mnozia ako zajace vdaka krasnej myslienke, ze neskoncia v pekle. Nabozenske Kocurkovo ako vysite lebo nemyslim si, ze sa Jezis stara o to, kolkokrat si pred svadbou suchli. Mohli by to byt len uniky spermii pre stat.

Nemyslim si, ze dnesni mladi ludia sa schvalne nechcu ozenit a stare dievky chcu byt single.
Odkedy sa pamatam na utahovanie opaskov, tak stale sa ludom opakovalo aby sa spravali ekonomicky a tak tu mame malych single ekonomov, ktori neberu sex ako manzelsku povinnost skor ako dosledok lasky.

Nedavno som pocula v televizii, ze kazde plemeno psov, ktore sa zacne chovat na predaj, ze sa tym nejako znehodnoti. Nepocuvala som dalej, ze preco, ale predstavila som si, ze asi kazdy chce potom navyrabat stence na predaj aby zarobil a nieco podstatne pre psov asi ignoruje .
Aj my mame takeho psa doma. Vraj ho mali na na chov steniat a zarobili na nom 100 000. Vraj sedaval v klietke a vyrabal stence.
Teraz ho uz nepotrebuju, lebo im dalsich 100 000 nevyrobi a kedze su milovnici zvierat, tak ho darovali nam.
U nas ma normalny psi zivot, len tak na dozitie a uz len pre radost. Uz je totiz sterilizovany.

Ale ked rozmyslam ekonomicky, tak viac sa sukromnikom oplati chovat psov ako ludi. Mozno len statu nie.

Mária Malinová

Mária Malinová

Bloger 
  • Počet článkov:  358
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám väčšinou menšinové názory. Zoznam autorových rubrík:  VzťahySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karol Galek

Karol Galek

129 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

126 článkov
reklama
SkryťZatvoriť reklamu