Skúste to a neoľutujete

Ak ste ešte neskúšali bežkovanie, v tomto článku nájdete pár motivačných fotografií, ktoré vás možno presvedčia to urobiť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ako sa hovorí, "radšej raz vidieť, ako stokrát počuť" tak sa tu nebudem veľmi rozpisovať.

Obrázok blogu
Bežky
Bežky 
Bežky
Bežky 

Samozrejme pri bežkovaní nejde len o to, čo vidíme, ale aj o to, čo pritom robíme pre svoje telo. Osobne, však ako to vidno aj na fotkách, pred atletickým bežkovaním po okruhu uprednostňujem pohyb prírodu.

Ak to ale nejde inak, aj okruh je dobrý. Bratislava je v možnostiach bežkovania, vzhľadom na nedostatok snehu trochu znevýhodnená oproti zvyšku Slovenska, ale keď to ide v Prahe (zasnežovaná bežecká stopa na dostihovej dráhe), tak by to mohlo ísť aj v Bratislave :).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

(fotokritikov prosím o zhovievavosť, pretože fotky boli robené fotoaparátom v telefóne, čo je na nich vidno. Na budúce si už radšej zoberiem normálny fotoaparát, alebo si budem musieť zadovážiť lepší telefón:)

Peter Marci

Peter Marci

Bloger 
  • Počet článkov:  34
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Absolvent pracovného pobytu Vo Veľkej Británii, snažiaci sa pomôcť ľuďom, ktorí to chcú skúsiť tiež. Zoznam autorových rubrík:  AnglickoFinancieSrandičkyPráca v zahraničíHudbaZ uliceSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu