Skutočná krása ženy

Neverím tomu, jednoducho neverím tomu,čo sa aktuálne deje okolo mňa. Myslela som, že mňa sa to netýka. Asi som myslela, že navždy budem ľudí súdiť podľa seba. Ako veľmi som sa mýlila v tom, ako ostatní vnímajú ľuďí okolo seba.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Prepáčte, muži, ale nechcem Vám týmto nejako ubližovať, ani vás hádzať do jedného vreca. Iba nechápem, prečo,viete uprednostiť nepeknú, ale štíhlu ženu, ktorá je tak trošku vzdelanostne mimo, pred krásnou,vzdelanou, úspešnou ženou, ktorá má 10 kíl nadváhy? Prečo sa človek nedokáže zamilovať do duše, ale do tela? Prečo nemôže muž milovať ženu duchovne, ale fyzicky? Prečo sa musíme snažiť byť stále krásne, pre vás mužov. Dovtedy sme dobré? A čo potom? Vymeníte nás ako bábiky? Ako svoje hračky?

Moja kamarátka je v zúfalom stave. Snažím sa jej všemožne pomôcť, pretože priateľ ju nechal potom, ako pribrala 10 kíl. A nie , nejavil sa predtým ako hlupák, proste mu vypadla z jeho šablóny krásy ženy. A všetko išlo bokom. Úprimne, nechcela by som byť v jej koži.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Asi to ukončím len tým, že šablóny krásy sú na nič, aj keď svojou podstatou každý nejakú svoju máme, iba jej prikladáme niekto dôležitejší význam.

Mária Gálová

Mária Gálová

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

lietajúca v oblakoch,častokrát doslovne :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu