Tento Víkend bude paráda!

Ó áno, už sa neviem dočkať, som ako malé dievčatko, ktoré nedočkavo čaká na svoj narodeninový darček.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Som ako moja malá sestra, keď bola naozaj malá a nevedela sa dočkať návštevy tety. Vždy sme sa tam tešili, na dedinu, my mestské tvory. Tešenie vyvrcholilo v horúčku a nikam sa nešlo. Odvtedy ešte niekoľko rokov sme návštevu vždy tajili až do posledných chvíľ.

Ja sa takto neviem dočkať vynikajúcej akcie, o ktorej som už toľko počula, ale účastníčkou budem prvý krát. I keď poznám miesto, čas i ľudí, ktorí to všetko organizujú, a atmosféru malej dedinky aj bez takejto veľkej parády, ani si neviem predstaviť čo to spraví so mnou teraz. Som akokeby zaľúbená do onej dedinky od prvej návštevy, táto bude, tomu verím, ešte intenzívnejším zážitkom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Možno to je aj tým, kto ma bude sprevádzať touto akciou. Človekom, ktorý mi dáva pocit, aký som ešte nikdy nepociťovala, tým pocitom, že som naozaj milovaná, a to neuveriteľne krásnymi komplimentami a gestami. Konečne sa svet točí aj okolo mňa.

A svet sa bude točiť už zajtra okolo mojej dedinky, dedinky Hrušov s neuveriteľnou atmosférou, úžasnými ľuďmi a ich vrelosti, všetko sa bude točiť okolo parády, ktorá bude, okolo Hontianskej Párady (17-18.8.).

Verím, že viacerí z vás prídu, toho je dôkazom aj niekoľko tisícová návštevnosť v týchto dňoch. Prezentácia ľudových tradícii a tradičných remesiel dodá tejto dedinke ešte väčší šmrnc ako inokedy.

SkryťVypnúť reklamu

Prikladám zopár fotiek z minulých rokov, z minulých návštev Hrušova:  

Obrázok blogu

 .

Obrázok blogu

 

 .  

Obrázok blogu

 .  

Obrázok blogu

 .  

Obrázok blogu

Marie Mariani

Marie Mariani

Bloger 
  • Počet článkov:  50
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som hyperaktivny cloviecik, ktory si z casu na cas vylozi nohy na stol a rozmysla o zmysle zivota chrusta. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnévztahyrodinaspolocnostNEW BREATHkulturaMojeTulaveTopankyVARENÍ, PEČENÍ

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu