Ako malý kamienok si bol

Ako malý kamienok si bol,  ktorý mal tú moc spustiť veľkú lavínu, lavínu udalostí, ktorej malé kamienky neustále spúšťajú ďalšie a ďalšie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
ako starý priate3
ako starý priate3 (zdroj: mariani)

Vpadol si do môjho života celkom nečakane, vtedy sme ani len netušili, že koľko rokov strávime vedľa seba, zocelení skúškami sme sa stali priateľmi, ktorí sa nemusia vidieť každý deň a predsa vieme o sebe všetko a vždy si máme čo povedať. Dospievali sme vedľa seba a formovali sme sa vďaka všetkému, čo sme prežili. I keď do našich životov vpadli veľké kamene, ktoré rozburácali všetky pokojné vody, priatelia, ktorí sa len tak nazývali a niekedy nám zahmlili naše videnie, napriek všetkému sme tu stále, ja a ty, my, priatelia. SI priateľ, ktorého si vážim za všetky odpustené chyby, za všetko zažité a ešte nezažité. A hlavne keby nebolo teba, s najväčšou pravdepodobnosťou som niekde úplne inde, na inom mieste, možno nie tak vyrovnaná a šťastná ako som už dlhšie nebola(i keď je to zásluhou niekoho iného :) ).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Verím, že aj ty raz nájdeš pokoj duše po akom túžiš a budeme sa z toho všetkého spolu tešiť. A dúfam, že budem pri tom :)

Marie Mariani

Marie Mariani

Bloger 
  • Počet článkov:  50
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som hyperaktivny cloviecik, ktory si z casu na cas vylozi nohy na stol a rozmysla o zmysle zivota chrusta. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnévztahyrodinaspolocnostNEW BREATHkulturaMojeTulaveTopankyVARENÍ, PEČENÍ

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu