Raper a jeho EGO

Písmo: A- | A+

Štvrtého člena správnej rady Piešťanskej nemocnice netreba nejako zvlášť predstavovať. Možno tým skôr narodeným nebude jeho „ umelecké meno „ hovoriť nič, ale mládež, ktorá počúva hudobný štýl pod názvom RAP, vie okamžite o koho sa jedná.

Jeho pravé meno je Michal Straka a tento týpek si dokonca pred meno píše skratku JUDr. Na tom by nebolo nič zvláštne, JUDr.-ákov behá po svete viac, no nájsť vo svete doktora práv, ktorý rapuje a okrem dozorovania v správnej rade nemocnice ( v ktorej vykonával svoju funkciu úplne zadarmo – podľa jeho slov ) sa živí hudbou až tak veĺa nenájdete.

Neviem prečo a podľa čoho si dal svoje umelecké meno. Možno to nebol až tak skvelý výber.. Možno tým zapôsobí na ..nasť ročné deti a ešte, ešte nejaké tie kusy, no ja a myslím, že aj väčšina ľudí "nemusí" takýchto ľudi, ktorým vlastné, obrovské EGO zastiera výhľad na život okolo.

Pán Straka a všimnite si, že sa ani nenamáham dať Vám pred meno titul, boli ste mi ukradnutý ako spevák ( a to ja za speváka považujem ľudí čo intonujú ), ale teraz ste mi ukradnutý aj ako človek.

Po tom čo ste predviedli ako člen, správnej rady a to bolo dosť úbohé, ste sa úplne zosmiešnili svojim odkazom istému Ľubovi A.

Nepoznám Ľuba A. a je mi jedno kto je to, ale niekomu nadávať do zákerných svíň a želať mu skapanie do rána je silná káva na každého normálneho človeka.

Týmto ste podľa mňa naplnili odkaz o svojom úbohom a primitívnom a obrovskom EGU. Úplne iracionálne a smiešne tam na záver zaznel pozdrav „ mier“. Nehovoriac o tom, že takéto slová, nepatria do úst doktora práv, ktorý si musí byť vedomý aj právnych následkov svojho činu.

Toto mi len dokazuje, že váš titul nepadol na príliš úrodnú pôdu a podľa mojich slov sa musia slušní právnici za Vás hanbiť..

U mňa ste NULA a takým aj zostanete. A NULY by sa nemali pokúšať presadzovať sa v správnych radách inštitúcií o ktorých fungovania nemajú ani šajnu. Lebo potom to dopadne tak ako to dopadlo v Piešťanoch.

Už viem kto ste a to mi stačí.

Robte si ďalej svoje hity, náhravajte sa, koncertujte, predávajte CD a dúfajte v comeback.

Ale už nikdy nekupujte CT- čká...

Mier................

Skryť Zatvoriť reklamu