Precíť to!

Písmo: A- | A+

Je dokonalý. Presne to som si pomyslela, keď som ho videla prvýkrát. A naozaj je dokonalý. Skvelé telo, hlboký hlas, tie najzelenšie oči. Nehovoriac o tom, čo má v hlave a nohaviciach. Zvláštna kombinácia, ale je to tak. Obdarený tak presne pre mňa. Zapadáme do seba ako kocky stavebnice. A ten jeho pevný zadok. Zakaždým keď vstane z postele, aby sa obliekol, neviem sa pohľadu na neho nasýtiť. Rovnako ako teraz.

Áno. Práve sme dosexovali. Niežeby som bola nymfomanka, ale neviem sa ho nabažiť. Ešte mnou len doznieva vlna búrlivého orgazmu a ja už chcem ďalšie kolo. Hoci on sa už oblieka, ja ležím nahá na posteli, prikrytá plachtou. Odkrývam sa a pomaly sa blížim k nemu. Odzadu ho objímam a tisnem sa na neho prsiami. Bozkávam mu chrbát tam, kde v kľaku dočiahnem. Cítim ako sa vzpína od slasti. Necháva sa unášať malými, jemnými bozkami na vlny erotiky a vzrušenia. Zatvára oči a bez pohnutia stojí pri posteli a vychutnáva si zimomriavky. Mierne uvoľňujem objatie a rukou zachádzam do boxeriek, ktoré si už stihol obliecť. Netreba veľa a je tvrdý a v pozore. Reaguje na každý pohyb. Na mňa. Pohybujem rukou dopredu a dozadu a on slastne vzdychá. Čoraz viac. Čoraz hlasnejšie.

Chytí mi ruku a vytiahne ju z boxeriek. Vymaní sa zo zovretia druhej a otáča sa ku mne. Pobozká ma. Vášnivo. Majetnícky. Stiahne ma z postele a tisne ma k sebe. Cítim vzrušenie v podbrušku. Neskutočne po ňom túžim. Vyloží ma na posteľ tak, že na nej teraz stojím. Bozkáva mi brucho, stehná a zachádza tam dolu. Zakláňam hlavu, zatváram oči a vychutnávam si tú rozkoš, ktorá mnou prechádza. Zrazu mnou trhne, potiahne ma za členky a ja padám na posteľ. Ležím úplne bezvládne. Z nočného stolíka vyťahuje šatku, kľaká si nado mňa a zaväzuje mi oči. Nič nevidím, len cítim. Skláňa sa nado mnou a bozkáva mi krk. Prestáva a odchádza. Na otázky neodpovedá. Jediné, čo sa dozviem je, že si mám nechať šatku. Ten čas, ktorý je preč, je nekonečný. Konečne prichádza a vracia sa do pozície. Bozkáva a masíruje mi prsia. Medzi prstami mi stláča vztýčené bradavky. Odrazu medzi prsiami cítim chlad. Prechádza mi kockou ľadu pomedzi ne, po nich a opäť ich bozkáva. Postupuje nižšie a nižšie. Cez brucho k rozkroku. Bozkáva ma tam dolu. Je to neskutočný pocit. Som priam v extáze. Všetko preciťujem. Bozky, sanie, prácu jazyka. Je to také intenzívne. A vtedy znovu berie do rúk ľad a schladí ma tam dolu. Hoci len trochu, no ja cítim, že som na vrchole a kričím od rozkoše. Kým dýcham a doznieva môj slastný orgazmus, on zhodí boxerky. Ešte stále som v opojení a on do mňa vniká prstom. Krúži vo mne a tlačí na tie správne miesta. Opäť sa začínam zvíjať vášňou. Pridáva druhý, tretí a nakoniec štvrtý prst. To už kričím ako zmyslov zbavená a vrchol ma dvíha do sedu. Neprestáva s mučivým slastným pocitom a tlačí ma späť na posteľ. Pomaly zo mňa vyberá prsty, chytí ma za členky a potiahne si ma viac k okraju postele. Nohy mám spustené na zem a on do mňa vniká v plnej sile a až na doraz. Priráža a zrýchľuje. Vlna orgazmu sa ku mne opäť vracia. Zrazu spomalí. Hýbe sa trýznivo pomaly a odďaľuje vysnívaný vrchol. A opäť začína zrýchľovať. Opäť spomalí. A potom zrýchli a priráža na maximum. Vrcholí vo mne a ja kričím od vlny ďalšieho silného orgazmu.


 

Skryť Zatvoriť reklamu