Sme skoro SVETOVÍ! Už máme iba malý krok k tomu, byť NAJHORŠÍ...

Čím viac testujeme, tým sme na tom horšie. Aká divná paralela, že? Už nám veľa nechýba a máme historickú šancu BYŤ NAJHORŠÍ. A v tejto hre ideme všetci...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

My sme vždy chceli byť ako národ svetový. A blíži sa ten deň.

Áno, viem. To, že napíšem článok číslo 395 834 o tom, že táto vláda to robí zle, tým sa vôbec nič nevyrieši. Ale, že vôbec nič. Bohužiaľ aj preto, že v našej krajine nám vládnu tí najslabší. Školy pajchlovali, diplomovky pajchlovali, skrátka vedia pajchlovať.

Kradnúť síce pravdepodobne nekradnú, ale to, že sú slabí, to nás možno zničí. A nepotrvá to dlho. Už sme celkom blízko. 

Ak som rozumela správne, sme tretí najhorší na svete v boji s koronou... Máme šancu byť svetoví. Tešíte sa?

Musíte sa tešiť, musí vám to vyhovovať. Inak by sme už dávno spolu niečo vymysleli. A zastavili to, čo sa tu deje.

Nie, nejdem spochybňovať koronu a robiť z nej soplík. Isto, je to vážne. A práve preto, opakujúc si túto mantru sme mali už dávno ako občania zasiahnuť. Len ako, že? Ako na to? 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mnohé organizácie hrajú svoje vlastné malé boje, aby prežili a neskrachovali.

Niektorí robia tlačové správy, píšu výzvy, robia petície. Jednu som urobila aj ja, ale čo vám poviem. Skoro nikto si ju nevšimol.

Myslela som si totiž, že to pôjde ako VIRÁL. Že, ak by prestal riadiť pandémiu premiér, tak by sa nám polepšilo. Ale kdežeee. Tu ide ako viral možno ZOMRI, alebo iné rýchlobrátkové humorné či bizarné stránky. To sa trošku zabavíme... A potom každý hej šup do svojej bublinky.

Darmo potom niektorí nepodplatiteľní odborníci píšu, že celá situácia je riadená zle. Že, napríklad, ako hovorí MUDr. Michal Piják: Premiér presadil schválenie druhého plošného testovania na základe falošných záverov!

SkryťVypnúť reklamu

Aká faloš? To snáď nie. My si naše testovanie predsa nedáme! Hlavne, že je plošné a dobrovoľné!

Nefunguje? Áaale. Opak je pravdou. Možno fuguje tak, že nám pomôže, aby sme boli konečne SVETOVÍ. A to vo veci pandémie. To si všimne celý svet!

A už máme k tomu len malý krok...

#spolutozvladneme #idenamto

Martina Valachová

Martina Valachova

Martina Valachova

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som žena. Manželka. Matka. Profesijne sa venujem marketingu a zároveň vediem komunitu ľudí po 40-ke. Som spoluzakladateľkou Inštitútu Trvalého Rozvoja 40plus Sme prvá slovenská odborná platforma venovaná reštartu ľudí po 40-ke. Podporujeme ľudí 40 plus, ktorí sa rozhodujú pre zmenu v kariére alebo osobnom živote, hľadajú nové príležitosti a sú konfrontovaní s vekovou diskrimináciou. Dodávame ľuďom po 40ke odvahu a povzbudzujeme ich sebadôveru v procesoch náročných zmien. Hľadáme systémové riešenia v oblasti odstraňovania vekovej diskriminácie a zároveň sme v kontakte s individuálnymi príbehmi ľudí vo veku 40+, ktorí majú čo ponúknuť a chcú byť aktívnou súčasťou spoločnosti. Okrem toho, že o témach píšem, začala som na témy robiť aj podcast, ktorý sa volá ODZNOVA. Prečo chcem prispievať na blog.sme? Som liberál a bola by som rada, ak by sa naša spoločnosť uberala rozumným smerom. Zatiaľ to tak, žiaľ, nevyzerá. A aj o tom píšem...Píšem veľa a na dennom poriadku a čakám, kedy sa ľudia v niektorých (mnohých) ohľadoch zobudia. Kedy zistia, že sme smrteľní a máme na tejto planéte iba xyz dní. A je len na nás, ako ich strávime. A či cestou neotrávime ďalších. Počas môjho života som stretla ľudí vzdelaných, ale aj bez vzdelania. Zistila som, že nie je dôležité, čo píšu papiere alebo to, ako sa človek tvári. Ide vždy o to, čo skutočne žije.Martina Valachová Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Iveta Rall

Iveta Rall

69 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
SkryťZatvoriť reklamu