Poďakovanie čitateľom

Tento krátky blog je venovaný všetkým čitateľom, ktorí mi urobili nesmiernu radosť tým, že navštívili môj blog o Ústavnom súde Slovenskej republiky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vážení čitatelia,

chcem Vám vysloviť jedno obrovské a úprimné poďakovanie za to, že ste navštívili môj blog PARALYZOVANÝ ÚSTAVNÝ SÚD - ľudia si zaslúžia istoty.

Viac než 600 prečítaní za necelé dva dni mi urobilo nesmiernu radosť. Ďakujem, že ste klikali práve na blog, v ktorom som ku danej téme vyjadril svoj názor. Veľmi ste ma nakopli vpred a návštevnosť môjho blogu vnímam ako veľmi pozitívnu spätnú väzbu.

ĎAKUJEM VÁM!

Martin Beňo

Martin Beňo

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som mladý človek, člen mládežníckej organizácie Mladí SaSkári, študent práva, ktorému nie je ľahostajný osud krajiny v ktorej sa narodil, vyrastal a v ktorej chce zostať žiť. Snažím sa viesť spravodlivý život. Zastávať spravodlivé názory a bojovať za spravodlivosť. Vnímam to, že nežijeme v najspravodlivejšom štáte a rád sa touto témou zaoberám. Vnímam to a snažím sa bojovať za spravodlivosť a férovosť aspoň formou prezentácie mojich postojov a názorov. Budem veľmi šťastný, ak ctení čitatelia ocenia moje príspevky, ale najšťastnejší budem, ak v nich nájdu aj kus seba. Predom ďakujem za každé prečítanie môjho blogu a za venovanie času riadkom, ktoré som napísal práve pre Vás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu