SMER oslavuje Deň ústavy ako MDŽ !!

Písmo: A- | A+

Už dávnejšie je známe, že SMER-SD nie je sociálna strana a už vôbec nie ľavicová, ako sa snaží obalamutiť časť Slovenska.

Mnohí to po skúsenostiach s týmto zoskupením vedia, ale navzdory tomu existuje v národe slovenskom aj skupina občanov, ktorej stačí na uverenie tohto ľavicového klamstva, keď ich zadarmo pozvážajú s autobusmi na určené miesto, vodca sa s nimi pofotí, zjedia guláš, rezne a zapijú to pivom, tak tí sa hneď cítia ako praví ľavicoví občania, ktorí majú tú česť žiť v štáte, kde vládne láskavá a rozumná ľavicová ruka, ktorá každému bez rozdielu zabezpečí blahobyt a spravodlivosť. Páni, ktorí majú zo sociálneho štátu výhody a rozprávkové bohatstvo nemusia byť pozvážaní autobusmi, lebo títo sa vyhrievajú vo svojich miliónových haciendách po celom svete a o tých, ktorí zúrivo pištia od šťastia, keď vidia prichádzať svojho vodcu čakajú len to, aby do hlasovacej urny hodili ten správny ľavicový lístok. To nadšenie u týchto ľudí vidíme pri oslavách MDŽ, kde sa potentáti Smeru neštítia ženám rozprávať polooplzlé vtipy a hovoriť im ako ich, majú radi, ako ich chcú všetky vystískať a vybozkávať. Pri tom im nevadí, že tisíce našich žien denno denne zápasí s tým, čo dať deťom jesť, čo im obliecť a ako sa postarať aby mali ako tak slušný život. Týmto dnešným milovníkom Ústavy, ktorú pokrytecky oslavujú tiež nevadí, že hoci je v ústave napísané, že každý občan má nárok na bezplatnú zdravotnú starostlivosť, že občan len pri pomyslení na to, že je chorý, už je ľahší o niekoľko eur a mnohokrát nemá na adekvátne lieky, ktoré by mu pomohli v jeho chorobe len preto, že sú veľmi drahé. Tiež je známe, že donesená rekvizita z Limbachu bola priekopníkom svojvoľného si vykladania Ústavy, ako sa to dialo pri menovaní generálneho prokurátora pána Čenteša. Táto excelencia pyšne kráčajúca košickou hlavnou ulicou, zdraví špalier autobusárov a určite už zabudla ako si plietla balkón s Balkánom, národ s nádorom, či pri poľovačke zajaca s medveďom. Babkám a dedkom demokratom to zrejme nevadí a spolu so svojimi vnukmi kričia – Nech žije Fico ! – ale keď z davu počuť, že Fico je zlodej, tak sa z nich stávajú zlostné tigre.

Nebolo čo závidieť Košiciam 1. septembra, ale ukázali Slovensku, že vedia byť slušní a  tolerantní k iným názorom, že k tomu, aby dokázali počúvať aj iných sa nepotrebujú naparovať na tribúne v zablatených topánkach  a klamať ďalej prostý národ, lebo vedia, že národ sa dokáže vzchopiť aj sám a nepotrebujú k tomu takých, ktorí sa skrývajú za národ, aby si zachránili vlastnú kožu. O Smere-SD ľudia hovoria, že sú to najväčší zlodeji v histórii Slovenska, a že spravodlivosť sa dirigovala z piateho, či šiesteho poschodia bratislavského hotela. Túto skutočnosť rečníci  Smeru i excelencia zabudli oslavujúcim a protestujúcim pripomenúť. Prečo asi??

Skryť Zatvoriť reklamu