Matovič vyhral malú bitku, ale...

Písmo: A- | A+

Igor Matovič skončí ako Scar z Levieho kráľa. A potopia ho vlastní. Keď už z neho nebudú môcť ťažiť.

Včera večer som si po dlhom čase pozrel Levieho kráľa. A uvedomil som si, že Igor Matovič je ako Scar. To je ten lev, ktorý neváhal zabiť vlastného brata, kráľa, aby sa dostal na trón a nakoniec skončil zle. Veľmi zle. Roztrhali ho jeho bojovníci, hyeny...

Igora Matoviča pri moci tiež nič nezastaví. V stredu vyhral malú bitku, podržali ho všetci koaliční poslanci, vrátane Sulíkovej SaS, farizejsky, len aby sa udržali pri moci. Ale aj Matovičova moc skôr či neskôr skončí. Už dnes mu nedôveruje 90 percent národa a v ankete na tejto mojej stránke by ho vo funkcií podržalo len jedno percento ľudí.

Voľby, či už predčasné, alebo riadne, skôr či neskôr prídu. A po nich, keď Igor Matovič upadne do zabudnutia, sa ukáže, ako lojálni boli jeho poslanci, ľudia, ktorých vytiahol z úradov práce do parlamentu, ktorí len vďaka nemu zarábajú skoro 5000 eur hrubého. Jasné, že nikdy nezdvihnú ruku za pád svojho šéfa. Ale keď padne a oni tomu nebudú môcť zabrániť, a prestanú mať z neho výhody, začnú rozprávať, aby si zachránili vlastnú kožu. Budú presne ako tie hladné hyeny v Levom kráľovi.

Skryť Zatvoriť reklamu