Obyčajný zlodej

Igor Matovič je jedným z najlepších politických marketérov na Slovensku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (14)

Igor totiž dokázal oklamať každého štvrtého voliča a mnohí z nich mu to žerú dodnes.

Ibaže, Igor Matovič je v mojich očiach aj prvotriedny zlodej. Kradne sofistikovane. Na daniach klamal tak, že akože jeho matka každý deň najazdila na starej fábií 600 kilometrov... keď sa bolo treba zbaviť firmy, ktorá nemala v poriadku účtovníctvo, našiel bieleho koňa, na ktorého ju dočasne prepísal... keď bolo treba písať diplomovky, našiel si kamarátovu sestru, ktorá ju opísala za neho. A keď bolo treba vymyslieť vizuál k daňovej reforme, ukradne ho zo stránky, ktorá pomáha znevýhodneným rodinám.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 

 

Toto je len niekoľko príkladov o bezcharakternosti človeka, ktorý si hovorí, že je obyčajný človek Igor Matovič. Lenže, Igor Matovič je v mojich očiach obyčajný zlodej.  

Martin Dorčák

Martin Dorčák

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  62x

Vyštudoval som žurnalistiku a 14 rokov som pôsobil ako redaktor v tlačovej agentúre. Spoluzakladal som spravodajské portály Webnoviny.sk a Teraz.sk. Neskôr som pôsobil ako riaditeľ komunikačných odborov na ministerstve školstva, v parlamente, v NASES. Bol som poradcom podpredsedov vlády SR pre investície a informatizáciu. Som zakladajúcim členom strany HLAS-SD. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu