Toto moderovanie je na smiech

Písmo: A- | A+

• Toto moderovanie týchto vraj moderovaných diskusií je naozaj na smiech - priam do rozpučenia sa od sýteho smiechu. •

Nech (mi) naozaj nikto nerozpráva, netvrdí a nevypisuje, že tieto naše - aj moje - články, texty, komentáre, spravodajstvá, poznámky aj rozhovory... ...že všetko na tomto webe, na webe SME, nie je moderované štýlom, ktorý je len, iba na smiech. Všetkým, každému - doma aj za hranicami, na celom svete. Ako dôkaz ponúkam svoj zostrih známych relácií na smiech so svojimi smiešnymi fotkami - ale bez poznámok, prosím pekne. 

  Prečo a za čo odovzdali slovenskej hudobnej skupine Billy Barman ceny za najlepšiu slovenskú hudbu? Dozviete sa - ak si predplatíte Prémiový Obsah - OnLine www.SME.sk. A je to tu, zábava pokračuje, zábava a zabávanie sa pokračujú... •

Obrázok blogu

 Na to, aby sa človek zabavil podľa vlastnej chuti na takú zábavu, na akú má práve chuť - tak na to si nemusí predplácať a platiť rôzne "produkty" ani "projekty" a "moderovanie toho, čo robí a čo robiť chce." Máme Slobodu, máme slobodu slobodného výberu? Áno. Preto si na dnešné ráno vyberám - a vám všetkým ponúkam - návštevu Austrálie - priamo veľkomesta Sydney. Kto ešte nebol v Sydney? Kto ešte nebol v Opere v Sydney? Kto ešte nevidel naživo čiernobieleho, vychudnutého rockera menom Iggy Pop? Kto ešte nevidel Veľké Ceny a AC / DC v Sydney vo farbe? Hláste sa... ...u súdruha... ...veď vy viete u ktorého.  • 

• Pre tých, ktorých nejaká pokleslá, nekorektná, politicky hlúpa, priam idiotská a nevýživná zábava nebaví - ten (alebo aj tá) môže, môžu listovať v starých novinách a s nostalgiou v myšlienkach aj v hlase spomínať na časy, kedy "určite bolo lepšie, pretože sa len budovalo a budovalo, až sa vybudovalo napríklad:
 extraplus.sk, prípadne aj SLOVENSKÉ NÁRODNÉ NOVINY v PDF.formáte:

Obrázok blogu

  ...alebo spravodajca UNIVERZITY P. J. Šafárika,...

Obrázok blogu

 ...alebo môže listovať vo vyše 100-ročnej vojenskej kuchárke pod PALBA.CZ.www. Koho vojna nebaví a nezaujíma, kto nebojuje a bojovať nechce - je najvyšší čas začať s prípravou klasického, tradičného česko-slovensko-jarného jedla, bohatého na zdravé vitamíny a sýteho nielen preto, lebo je v ňom chutná slanina alebo slaninka (a, ako inak - zemiak(y) / brambory): Bramborový knedlík s vejcem a slaninou. Kto má chuť na klasický, nelepkavý, vzdušný, pravý a nie ľavý nok, ten má na jeho prípravu len 01:02 minúty. Ale - nezabúdajme, že platí priama úmera: čím viac nokov, tým viac času nám ich príprava zaberie. 

 • Zdroj ilustračného obrázka k suchársky moderovanej zábave na nedeľu: •
•~ FÖDA ~ Švédské potraviny ~~~ link. •~

Skryť Zatvoriť reklamu