WorkingPark vyčlenil až 60% podiel pre feegloo participantov.

WorkingPark ponúka zaujímavé možnosti spolupráce firmám aj jednotlivcom. Vďaka spolupráci s feegloo.com môže s WorkingParkom spolupracovať množstvo firiem a jednotlivcov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Máte okolo seba vlastné publikum? Či už sú to vaši čitatelia, poslucháči, diváci alebo klienti, môžete sa pridať k WorkingParku a dať tak svojmu publiku informáciu o tomto projekte.

Ak chcete, aby sa vaši čitatelia dozvedeli práve od vás informácie o projekte, ktorý im môže pomôcť nájsť si novú prácu alebo možnosť ako si privyrobiť, dajte im o Workingparku vedieť.

Naopak, keď spolupracujete a komunikujete s firmami, dajte im vedieť, že existuje projekt, ktorý im môže výrazne uľahčiť a zlacniť celý proces hľadania nových zamestnancov.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Stačí si vyhľadať úlohu, ktorá je pre vás vo feegloo stvorená, prihlásiť sa ak je to potrebné a začať šíriť informácie.

Čo tým získate? Ak budete postupovať podľa inštrukcií v jednotlivých úlohách, budete spätne zverejňovať výsledky svojej práce, WorkingPark vás zahrnie do svojho realizačného tímu. Postupne sa vám bude pripočítavať finančný podiel vyčlenený pre feegloo participantov. Postupne ako bude projekt rásť a dostane do sa aj do finančných čísel, začnete od WorkingParku dostávať aj finančné odmeny. A to môže naozaj stáť za to.

Okrem toho, vaše publikum vám bude určite vďačné, za to že sa od vás dozvedelo o prospešnej službe akou WorkingPark zaručene je.

Martin Fodor

Martin Fodor

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijem v Poprade, aktivity mám po celom Slovensku, vytváram a spolupracujem na projektoch s globálnym zásahom. Snažím sa hľadať riešenia, ktoré vylepšujú nevhodne zažité ekonomické zvyklosti. Zoznam autorových rubrík:  ObyvateľstvoEkonomikaPolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu