Happy endings

Ulicami pofukoval veselý vetrík a nakukoval dievčatám pod sukňu. Niekedy dovolil aj očiam smrteľníkov pokochať sa, v pravý okamih nadvihol sukňu jemne, nie ostro, nanešťastie naostro. Zapýrilo sa dievča a sklopilo oči spolu so sukňou. CELÁ červená, sa ponáhľala do bezpečia. Topánky s vyšším opätkom ako dĺžka jej uzučkej minisukne jej ťukali po chodníku a ona sa vďaka dokonalej voľnosti stehien pohybovala ako tučniak. Kývala sa zo strany na stranu s rukami pri tele, pre prípad, že by sa vetrík vracal rovnakou cestou. Blesk nikdy neudrie 2krát na rovnaké miesto uvažoval mladík pri zhrbenej chôdzi. Raz videl ako blesk udrel do hromozvodu na najvyššej budove mestečka. Preto ten rebrík v ruke, šiel do bezpečia.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

 L en čo sa naša hrdinka stratila za rohom, už aj tam vyrážala dych. Chlapčisko matfyzák prechádzal 2[na druhú] stranu cesty a nečakal, že sa ho takáto žena niekedy bude týkať a už vôbec nie do. Považujme teda silikóny za časť ženy, potom sa ho naozaj dotýkala. Rebrík mu vypadol z ruky a súčasne blesk zasiahol jeho srdce. /* V takejto situácii chceme vyriecť nejaký výrok, práve vtedy keď márne hľadáme slová */ Dýchalo sa mu hrozne ťažko, ak by aj niečo vyslovil, potom by len Π/2[pípol]. Dievča však už pozeralo smutne do zeme. Zabudol na ostych, spýtal sa čo sa jej stalo a sledoval jej pohľad. Pohľady sa im pretli v bode zlomený gélový necht...

Celá rozochvetá doma vykladala kamarátke. Dnes som stretla toho naj.. naj.. no vieš, veď najoptimálnejšieho chalana. Takého, čo so mnou pôjde do optimy nakupovať. Celý čas mi skladal komponenty. Vycítila som, že ma má rád. Jej kamarátka chvíľu len tupo hľadela, no potom vysvitlo, že to nebolo prechodné. Takto prehovorila:"To bude vďaka našej ženskej inštitúcii" a obe sa na seba veľavýznamne pozreli a ukázali si na miesto, kde mávajú ženy rozum. Potom pokračovala:"A miluješ ho?" Nastalo urputné pasovanie sa s rozumom. Bolo ticho a keď sa zdalo, že ani nedýcha odrazu vymizol z tváre kŕč a vyslovila sa. "Nie, už sa mu neozvem, lebo vieš ako sa hovorí... dám mu jeden prst a požiada ma o celú ruku ."

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 

  D orazil na kolej a piskľavým hlasom zahrmel už v predsieni. Zvukové vlny o vysokej frekvencii sa predrali cez slúchatká aj k spolubývajúcemu. "Čau", odpovedal a našpúlil ústa. Nie však na pusu , ale na...T-ŕ-ŕ-ŕ poprskal monitor slinami. "Mám čaju", zanôtil prišilec. O pol minúty po početných výkrikoch pušiek a zomierajúcich ľudí domáci bez rozmyslu odpovedal:"Hej?" "PH(1)[in slovak:áno] a je to naozaj kočka!", explodoval radostne záletník. Prešla ďalšia pol minúta zopár výstrelov a hláška kauntrteroris vin. Vtedy spolubývajúci precitol a otočil sa:"Čóóó?". "Mám jej fotku", vyhrabal z ľavého vrecka nohavíc(od srdca) lesklý papierik ako korunný dôkaz a sledoval ako spolubývajúcemu vypadli oči z jamiek a spolu s jazykom sa opreli o podlahu. 

  sandfire1on1

*** 

 E šte dlho rozjímali o ženách. Na konci sa obidvaja krochtavo zasmiali a veľavýznamne ukázali na miesto, kde mávajú muži rozum. No a ako to už v takýchto situáciách býva, rozumy im za tú malú chvíľu hodne podrástli. Dokonca im aj pod hmotnosťou stiahli tesiláky z bradaviek na pupok. Objímali sa a aj kamarát neskrýval obrovskú radosť. Prisahal chovať sa k nej milo ako k vlastnej, veď možno aj jemu raz "motyka" vystrelí. V tom momente boli na internáte rozhodne najväčšími frajermi. 

 M ohlo by sa zdať, že príbeh sa končí smutne, chudák chlapec má prvýkrát dievča a ona ho tak ľahko zatratí. Dosť možné, že ho to úplne zruinuje a zničí mu to celý život a už nikdy, nikdy nebude môcť milovať a bude žiť vo fóbii zo žien. Nenávratne ho to rozdrví a jeho kamarát skončí podobne. Ale našťastie sa to končí dobre. V zmysle najprv ženy a deti, modelka je šťastná, že má všetkých 10(nechtov) pokope a muži? Nezavješujte, ste v pořadí.
***

Martin Gál

Martin Gál

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Autor navštevuje Technickú Juniverzitu v Košiciach. Začal blogovať, lebo tu chýbal vtip. Mal polovicu toho, čo má mať. Odhodlanie. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáEmO sVeT :'((Anyways...As the days go byThe Real Thing/k!Out of mindPrivate

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu