Čo má spoločné bývalý minister spravodlivosti JUDr. Tomáš Borec a nímand Ľudovít?

Dnes som si náhodne vybral dvoch na prvý pohľad vôbec nesúvisiacich ľudí a začal medzi nimi hľadať spojítka: nímand Ľudovít, s ktorým štát práve zametá; a bývalý minister spravodlivosti JUDr. Tomáš Borec. Toto som našiel...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Upozornenie: Mojím cieľom je zverejnenie overiteľných faktov. Ich interpretáciu prenechávam na čitateľa.

Upozornenie 2: Tento blog nadväzuje na predchádzajúce. Preto je možné, že som ho nedokázal napísať tak, aby sa dal pochopiť aj bez ich prečítania. Snaha bola, jej výsledok ale nedokážem objektívne posúdiť...

JUDr. Tomáš Borec je advokát z Bratislavy, ktorý okrem iného počas druhej Ficovej vlády v rokoch 2012-2016 zastával post ministra spravodlivosti.

Ľudovít je považskobystrický nímand, ktorému v auguste 2015 manželka odobrala deti, a doteraz mu bráni v akomkoľvek styku s nimi.
 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čo už len môžu mať tieto dve osoby spoločné? Asi nič... Iba žeby?

Začnime od pána Borca. A uvidíme, kam sa dostaneme:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Borec

http://www.vlada.gov.sk/tomas-borec/

Pán Borec sa podľa týchto informácií minimálne pracovne pozná s pánom JUDr. Jánom Havlátom. Je dokonca možné, že ich vzájomné interakcie sa neobmedzujú len na oblasť pracovnú, ale niekedy si odskočia napríklad do Heinburgu zahrať golf:

http://www.mercedes-benz.sk/content/media_library/slovakia/mpc_slovakia/osobne_vozidla/svet_mercedes_benz/mb_fun_golf_2011_vysledkova_listina_pdf.object-Single-MEDIA.tmp/mb_fun_golf_2011_vysledkova_listina.pdf

SkryťVypnúť reklamu

Podľa tohto boli spolu páni Borec a Havlát hrať 21.8.2011 golf v Heinburgu. Všimnite si handicap pána Borca (ÖGV-Stammvorgabe): 35,7.

Nie je to jediný krát, čo tam boli spolu. O rok neskôr:

http://necenzurovane.net/stacho/borec-jankovsky-golf.pdf

Handicap pána Havláta sa od predchádzajúceho turnaja nezlepšil. Handicap pána Borca áno, z 35,7 na 35,5. A tentokrát už nehrajú v skupinke spolu. Pán Borec má inú skupinku, hrá s nim trojica pánov Jankovských: Jakub, Tibor a Martin.

Kto sú títo páni? Podľa "prezenčky" hrajú za "Prvý GC Trenčín"...

http://necenzurovane.net/14/jankovska.html

http://necenzurovane.net/stacho/osrman2.html

SkryťVypnúť reklamu

http://necenzurovane.net/14/obr/uzn14.pdf

Dovolím si tvrdiť, že po prečitaní týchto materiálov je odôvodnené myslieť si, že naši golfisti Martin a Jakub sú synmi nášho golfistu Tibora. A ten je zas bratom JUDr. Róberta Jankovského.

https://otvorenesudy.sk/judges/501?l=sk

Róbert Jankovský je teda podpredseda Okresného súdu v Považskej Bystrici. Má manželku, PhDr. Eriku Jankovskú, vedúcu Oddelenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. A okrem iného spolu vlastnia jeden byt na sídlisku SNP v Považskej Bystrici (LV 6187).

Manželia Jankovskí sú minimálne od septembra 2015 v kontakte s rodinou mestského poslanca Ing. Františka Martausa, PhD., nakoľko v tomto ich byte v Považskej Bystrici býva jeho dcéra Soňa.

SkryťVypnúť reklamu

http://www.cssdolnylieskov.sk/hlavna-stranka/hlavna-stranka/kontakt.html?page_id=2609

Soňa je zástupkyňou vedúcej sociálneho úseku v ústave, v ktorom je jej otec František riaditeľom...

Soňa sa toto prepojenie na rodinu Jankovských snažila utajiť, neštítila sa dokonca ani klamať považskobystrickému Okresnému súdu:

21.12.2015 vo svojom vyjadrení k návrhu na výkon rozhodnutia, č. k. 4Em/2/2015 tvrdí: "...a popieram akékoľvek kontakty s oddelením sociálnoprávnej ochrany a kurately."

14.3.2016 vo svojom vyjadrení ku konaniu vedenému pod značkou 6P/66/2015 zase tvrdí: "...neprišla do kontaktu so žiadnym sudcom, žiadneho osobne nepoznám, ani s pracovníkom úradu práce sociálnych vecí a rodiny v PB. Taktiež moji rodičia sa nekontaktujú, ani nenavštevujú a nepoznajú sa osobne so žiadnymi sudcami."

Po týchto vyjadreniach však prišlo jedno svedectvo pani Jany, ktorá upratovala v ich domácnosti. A zrazu...

3.6.2016 si Soňa spomenula a na otázku, či býva v byte rodiny Jankovských, odpovedá: "...je pravdou, že v tomto byte bývam. ...Naozaj sa jedná v tomto prípade iba o zhodu náhod."

A kde je vlastne problém?

V tom ako ÚPSVaR aktívne pomáha znemožnovať kontakt Ľudovíta so svojími deťmi. K pochopeniu pomôžu informácie z predchádzajúcich blogov. Malá ukážka toho, o čo ide: dňa 14.1.2016 napíše pracovníčka ÚPSVaR Mgr. Ivana F. správu (k Ľudovítovi a deťom) v ktorej uvádza: "...Situácia si vyžaduje ďalšie skúmanie, najlepšie v podobe znaleckého dokazovania." Aj v druhej správe Ivany F. k tejto téme je odporúčanie "...bolo by však vhodné, keby situácia bola riešená s pomocou odborníka - či už s RPPS, akreditovaného subjektu alebo iného subjektu, ktorý by mohol byť nápomocný pri vyriešení krízy a postupnom zlepšení vzťahov." Obe tieto správy preposielala súdu za účelom určenia styku s maloletými so svojím sprievodným komentárom aj vedúca oddelenia, Erika Jankovská. Vo svojom komentári však všetky tieto odporúčania hrubo zamlčuje. Celú správu Ivany F. redukuje na "...kontakt s otcom len na kratší čas za prítomnosti matky, prípadne inej blízkej osoby...".

Na ďalších vyjadreniach ÚPSVaR v tejto veci sú zas postavené trestné stíhania vedené voči Ľudovítovi, a tak podobne...

Tým sa pomaly dostávame k poslednému ohnivku reťaze...

Ľudovít je ex-manžel Soni, krkavčej matky, ktorá ho obrala o deti a teraz sa snaží umlčať a zavrieť do basy. Všetko za výdatnej pomoci ÚPSVaR v Považskej Bystrici.

Martin Hajduch

Martin Hajduch

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  4x

Bezdomovec z Nového Mesta nad Váhom. Ako bezdomovec mám strašne veľa voľného času a tak by som sa s vami rád podelil o moje zážitky, skúsenosti a starosti... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
SkryťZatvoriť reklamu