Kusý štbácka mafia?

V polčase funkcie starostu Nového Mesta mu je málo. Je to pach po moci aj za cenu Štbáckych praktík. Tichý študent agent Kusý sa nám predstavuje v plnej paráde. Jemu je málo starosta on túži po väčších peniazoch. Lenže pozor !

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Voľby do bratislavskej župy - Kusý a štbácka mafia?

 

Rudol Kusý sa oháňa mafiou. Vraj na neho už siahli ale na rodinu nemajú. Vraj to nie je v norme. Výborný audit kandidáta Kusého poskytol Jozef Chadim. Stojí za zváženie kam spejeme s ľuďmi ako je práve Kusý.

Mafia, čiže „naša vec“ má svoje korenie na talianskej Sicílii. Ale postkomunistické krajiny vylepšujú tento zločinecký systém takmer do dokonalosti.

 

Slováci si postupne zvykli, že krajinu ovládajú mafiáni, hovorí sa im aj oligarchovia. Krajinu ovláda skupina subjektov, ktorá nepozná hranice a nemá žiadne mantinely, ktoré by sa nepatrilo prekročiť. Dôkazom toho, že im nestačí mať svojich nastrčených poskokov medzi politikmi v takzvanej veľkej politike sa už stáva Bratislava, kde sa podľa môjho názoru začína kryštalizovať medzi kandidátmi aj toto zločinecké podhubie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 

Podľa vlastného hodnotenia úspešný starosta mestskej časti Bratislava Nové Mesto, magister Kusý nadobudol presvedčenie, že byť starostom je pre neho nedostatočné. Predpokladám, že po dohode so svojim oligarchom sa rozhodol pokúsiť sa zabojovať o miesto župana bratislavskej župy. Je mu jasné, že stačí sa pozrieť na vysokú politiku na Slovensku alebo v Čechách a vie, že na to potrebuje peniaze. Veľa peňazí. Na Slovensku na úspech v celoštátnych voľbách a reklamnú kampaň zarobil predseda vlastnou hlavou a v čechách nájznámejší československý štb-ák zvolil podobnú cestu. A obaja úspešne. Tak prečo by to nemalo platiť v bratislavskej župe? Pravdou je, že tento predsedov úspech v oblasti Bratislavy nefunguje a tu sa smerákom nedarí. Už len náznak spojenia so SMERom každého kandidáta takmer diskvalifikuje, predseda to chápe a preto v bratislavskej župe smeráci ani nekandidujú. Ale šancu vidí nezávislý kandidát v pozícii starostu. Kde ale na to vziať? Odhliadnem od nezmyslov, ktoré skúsil na voličov v diskusii, kde tvrdí, že peniaze na kampaň má od otca a ďalšej rodiny. Určite má v rodine aj takého kmotra. Radšej ho tam nespomenul, aby niekto nedopatrením "kmotra nezdrobnelil" a posunul sa bližšie k možnej pravde.

SkryťVypnúť reklamu

 

Odhadované státisíce na predvolebnú kampaň starostu, podľa jeho priznania skromných asi 220 000 euro,

v skutočnosti je pre tých starších bývalých skoro 7 000 000 korún, čo je obrovská čiastka. Takú čiastku priemerne zarábajúci človek zarobí za desiatky rokov. A to sú len tie priznané. Odhady na oblepenie plagátmi a bilboardami na dlhé mesiace celej župy hovoria o úplne iných číslach. A bez chrbtovej kosti tento kandidát bude ľudí presviedčať, že finančne zruinuje celú rodinu len preto, aby mohol poctivo pracovať pre masy. Ak tomuto niekto verí, tak potom je to so slovenským národom skutočne na zaplakanie.

SkryťVypnúť reklamu

 Okresná prokuratúra Bratislava III konštatuje,

že pán starosta presne ako mesto Nováky si „uzurpovalo právomoc, ktoré mu zo zákona nevyplýva....“. „Povoľovanie individuálnych výnimiek starostom obce, mestskej časti je prekročením jeho právomocí.....“ Napriek tomu všetkému v tomto náleze okresný prokurátor konštatuje, že „....by bolo uplatnenie prostriedkov neúčinné....“ lebo starosta v svojom protiprávnom konaní už nebude pokračovať. A o čo vlastne išlo? Pán starosta Kusý roky udeľuje podľa nezistiteľného kľúča veľmi „výnimočne“ súhlasy s predlžovaním otváracích hodín jednotlivým krčmám a reštauračným prevádzkam, čím umožňuje, aby tieto nad zákonom povolené normy obťažovali svoje okolie nadmerným hlukom. Napriek tvrdeniu prokurátora starosta Kusý plynulo pokračuje v udeľovaní „výnimočných súhlasov“ naposledy 6.septembra, potom 11.septembra až do nočných hodín. Samozrejme je to výnimočné.

SkryťVypnúť reklamu
Rudolf Kusý býba v konšpiračnom Štb byte na Sibírskej ulici.
Rudolf Kusý býba v konšpiračnom Štb byte na Sibírskej ulici. 

Tak isto určite výnimočne napriek viacerým protestom Generálnej prokuratúry podpísal stavebné povolenia na sériu stavieb nazývaných Národný futbalový štadión. Veď sa jedná samozrejme opäť o výnimočný projekt. Inak sa nedá nazvať výstavba bytoviek v území, ktoré je územným plánom určené výlučne na športové činnosti.

 A toto všetko mi dajako zapadá na vysvetlenie jeho megalomanskej a drahej kampane na post župana v Bratislavskom samosprávnom kraji.

Asi to bude financovať v rámci rodiny dajaký kmotor a nie otec

. Aj sicílska mafia mala svojich kmotrov. A starostovi mestskej časti sa to podarilo vybudovať už v rámci mestskej časti, čo pre mňa dokazuje aj poslušný okresný prokurátor a cíti potrebu tieto praktiky preniesť aj na celý samosprávny kraj. Lebo kmotrovi je mestská časť málo. A poslušný, údajne nezávislý kandidát urobí pre to všetko. Asi preto, že v skutočnosti vôbec nie je nezávislý, ale absolútne závislý. A myslím si, že takýto človek nemá čo robiť na poste starostu a už vôbec nie župana.

Jozef Chadimchadim.blog.sme.sk

 (rss) 

Pozdravujeme Jozefa Chadima :-)

Martin Jakubec

Martin Jakubec

Bloger 
  • Počet článkov:  37
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som Martin Jakubec, podnikateľ, vrcholový manažér a nezávislý politický kandidát, ktorý prináša zmenu, inovácie v politike a reálne riešenia pre občanov. Ponúknem alternatívu pre slušných a inteligentných ľudí. Chcem byť politikom korektnej dohody a komunikácie v dobrej viere, čo dnes v politike vymizlo. Nádej v pozitívnu zmenu, dôveru v štát a bezpečnosť národa sú moje nosné programové piliere tvorby novej politickej činnosti pre slušných ľudí.Som názoru, že dosť bolo politikov a preto spoločne zmeňme naše Slovensko k lepšiemu. Som korektný k občanom a nekorektný k politikom!www.martinjakubec.comwww.slobodneslovensko.skwww.poslanecrsr.sk Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu