Vyššie to u nás už nejde. :-)

Minulý rok som sa trápil zo skúškami veľmi dlho. Ešte v auguste som musel dorábať dve skúšky a jedna sa mi ani nakoniec nepodarila. Takže o stresy a zlú náladu nebola núdza. Ako najlepšie sa mi zdala pozrieť sa na všetko s nadhľadom. A lepšie miesto lepšie miesto ako Gerlachovský štíť si ani neviem predstaviť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Ten, kto si to hore vyšlapal, iste mi dá za pravdu, že lepšie miesto na psychickú regeneráciu asi ani nie je. To ticho a pokoj. V Tatrách som pochodil snáď všetky turistické trasy no až tu som začal závidieť a snáď som aj trochu pochopil horolezcov, prečo obetujú toľko námahy a času aby vyšli na nejaký ten “kus skaly“. Ten pokoj ktorý tu vládne je úžasný.

Obrázok blogu

Náš cieľ. Gerlachovský štít 2655 m.n.m.

Obrázok blogu

Naša skupinka. :-) Týmto chcem zložiť poklonu nemeckému páru čo išiel s nami. Ten pán mal 70 rokov, majú môj obdiv. /Až po zostupe sa nám priznal, že sa v minulosti zučastňoval nemeckých výprav do Nepálu ale aj tak, klobúk dole.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

Nie každý úsek bola pohodička. :-)

Obrázok blogu

A sme hore. :-) 

Obrázok blogu

 

Obrázok blogu
Obrázok blogu

Foto: Stano Suchovský, Martin Jarabica

Martin Jarabica

Martin Jarabica

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Aktívny študent života. :-) Fotograf amatér obľubujúci cestovanie, ktorý si nechce nechať to, čo videl a zažil len pre seba. Zoznam autorových rubrík:  CestopisyFotoFotoserialNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu